Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől őszül ennyire a 3 éves...

Mitől őszül ennyire a 3 éves mopsz fekete maszkja?

Figyelt kérdés
Az előző gazdájánál "mindenevő, konyhamalac" volt, házi koszton, olcsó tápon tartották. Túlsúllyal, állandó vedléssel került hozzám. Ezeket sikerült elég jól kiküszöbölni. Minőségi tápot kap. Odafigyelek az etetésére. Csak a pofija eléggé őszül, pedig még fiatal hozzá. Lehet vitaminhiány, v. tenyésztési hiba, mert a körmei is pigmenthiányosak.

2012. okt. 5. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez genetika, van olyan ember aki 20-30 éves korára már őszül vagy kopaszodik, gondolom a kutyáknál is lehet ilyen.
2012. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Honnan vetted?Nekem volt olyan 3 éves kutyám,akiről később kiderült,hogy a 9.évét is átlépte.
2012. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A második válaszolónak: biztos, hogy ennyi a kora, mert a lányomék vették kölyök korában, és fél éve van nálam.
2012. okt. 6. 08:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: fajkutyánál szerintem ez nem megengedett, akkor mire vannak a tenyésztők?! A küllemi és egyéb hibákat ki kellene szűrniük.
2012. okt. 6. 08:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem törzskönyves?
2012. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak a szája elején lévő szőrök nemrég elkezdtek lassan őszülni, holott 2 éves. Nem kell vele foglalkozni, baja nem lesz, csak küllni "probléma".
2012. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akarom mondani küllemi :)
2012. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen törzskönyves, és "csak" küllemi hiba. Szerencsére nem kiállítási kutyának vették, de egyszer jó lett volna benevezni.Nem baj, így is szeretjük!:)
2012. okt. 8. 08:33
 9/10 anonim válasza:
Van olyan ,,típusú" fekete vagy akár barna mopsz is, akiknek akár 2-3-4 évesen elkezd őszülni a pofijuk vagy a hasuk. De ez jellemző valamelyik terrier fajtára is. semmi gond!
2012. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ha elvisszük kiállításra, akkor a bíró is ezt fogja mondani?
2012. okt. 12. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!