Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatartók .! Van 1 Cane...

Állatartók .! Van 1 Cane Corso kutyám,4 honapós. Mai nap folyamán vettem észre hogy futás közbe többször is becsuklott az első két térde. Elvittem az állatorvoshoz azt mondták csontkinövése van.!?

Figyelt kérdés
A műtét térdenként 100000Ft lenne. Akivel történt már ilyen vagy tud valami megoldást segitsen ?!!
2012. okt. 5. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

4 hónapos korban nem igazán ildomos kutyust futtatni( Hogy mennyire erőltetted + ezt nem tudhatom!)

Sajnos összetettebb a dolog , hogy 4 hónapos koráig csonterősítőket, fehérjéket... adtál-e?...

Csak MJ. ennyi pénzért 1 milla) sztem egy esetleg több nullát írtál...)Nem szabad adni egy -egy műtétért! Venni másikat, és szakszerűbben nekilátni egy kikutyát nevelésnek..

2012. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
egy 4 hónapos kiskutyát nem lehet tulfuttatni, mivel még baba, és nem birja ugysem, és megáll. Egyébként az milyen a csontkinövés? mi ez a betegség, én még nem is hallottam ilyenről. nem kéne értesiteni a tenyésztőjét is?
2012. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Te normális vagy, hogy 4 hónapos kutyát futtatsz?! Ráadásul óriástestűt?! Meg is érdemled, hogy a gatyád is rámegy a gyógykezelésre.
2012. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sorban...

Elől nincs térde a kutyának. Csontkinövés nevű elváltozás sincs . Pontosan írd le, melyik része nem stimmel a lábának. Milyen orvosnál jártál?Röntgen volt-e?

2012. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nézesd meg még pár orvossal,esetleg nem is kell műtét,vagy ha mégis olcsóbban,vagy részletre...
2012. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is írta,hogy futtatja.Nem láttatok még kiskutyát futni?Képzeljétek,szoktak.Maguktól!
2012. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Emberek nem én futattam, haza jöttel és futott felém. soha nem kinoznék egy kutyát futtatással.
2012. okt. 5. 21:27
 8/15 A kérdező kommentje:
4100ezer ft egy térdnél a műtét.!! Igen a tenyésztőjével már beszélni akartam, de nem vette fel a telefont, az állatorvos aztmondta ez valószinüleg egy öröklödő dolog lehetett amit a tenyésztő elsumákolt. Az állatorvos aztmondta a továbbiakban semmiféle képpen NE pároztassuk.
2012. okt. 5. 21:30
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat 100 ezer forint térdenként !
2012. okt. 5. 21:31
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Vidd el egy másik állatorvoshoz, csináltass röntgent ha szükséges. De én a leírásból nem csontkinövésre, hanem az izületeire gyanakszom, már csak a termete miatt is. De én nem vagyok állatorvos meg még csak nem is láttam a kutyát, úgyhogy mindenképp kérj egy másik szakvéleményt.

Mivel eteted? Nem nőtt most meg hirtelenül?

2012. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!