Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy a kutyák...

Miért van az hogy a kutyák állandóan ennének?

Figyelt kérdés

Dolgoztam már sok helyen ahol kutya volt a portán.

Mindegyik odajön hozzám ha nekiállok kajálni. Van amelyik ugrál és ki is kapná a kezemből a kaját, de a legtöbb csak néz.

Olyat nem nagyon láttam hogy egy kutyának ad az ember enni és nem eszi meg.


2012. okt. 5. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert a kutyának farkas korában nem volt ilyen jó dolga, hogy minden nap kapott enni. Hetente, kéthetente sikerül elejteni valamit, akkor addig ettek, amíg volt hús a csonton, mert ugye ki tudja, mikor sikerül legközelebb elejteni valamit. Ez maradt meg a kutyákban, addig esznek, amíg van előttük kaja, és ha nem előttük van, akkor is igyekeznek megszerezni.
2012. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
11%

egész egyszerűen azért,mert nagyon gyors az égésük.

ezért is van az ,hogy kutya idő számítás 1 év= 8 év

2012. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A ragadozó már csak ilyen. Ha lehetősége van rá akkor eszik, hiszen ki tudja mikor lesz legközelebb zsákmány? Na jó, ez nem teljesen igaz, mert a vadászat után, amikor már hányásig ette magát a zsákmányból, akkor hiába adnál neki sült oldalast, ha már nem fér bele egy deka sem. :) Csak a kutyának nem szoktuk hagyni, hogy ilyen szinten degeszre egye magát, tehát ebből az következik, hogy szinte bármikor tudna még enni.
2012. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyám (kistestű) egyszer (még neveletlen tinédzserkorában:D) megevett egy tányér spagettit (ott felejtettem a földön a nappaliban). Az adag kb akkora volt, mint ő maga.

Amikor megláttam, azt hittem kész vége, belehal. 2 napig alig mozgott, és állandóan kakált:D Párszor hányt is, és most figyelj, a kutyák többsége azt is újra megeszi, amit kihányt. Persze nem engedtem neki.

Ez ösztön, ami zsigerből jön. Ha kaja van, azt meg kell enni.

2012. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"egész egyszerűen azért,mert nagyon gyors az égésük"



az a panda:))))

2012. okt. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!