Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit rakhatnak az ilyen kutyako...

Mit rakhatnak az ilyen kutyakonzervbe amit a kutya sem bír megenni?

Figyelt kérdés

A Lidl-ben vettem konzervet a kutyáimnak, egyik sem ette meg,aztán jött a macska aki mindent pusztít, evett belőle és kihányta az egészet.

Aztán megint adtam a kutyáknak, hátha nem voltak éhesek a macska meg ugye azért hányt mert nem neki való a kutyakonzerv, de a kutyák ismét csak megszagolták és otthagyták,kidobtam az egészet.



2012. okt. 6. 13:25
 1/1 Jázi&Csenge ***** válasza:
Úristen! Lidl-s, tescós meg ilyesmi sz*rokat még én se eszek meg! Szegény kutyák:(( Az tele van színezékkel, tartósítószerrel, ízfokózókkal és hasonló finomságokkal, meg gabonával, és olyan állati származékokkal(vagy mikkel, pl. bőr, csont), ami abszolútde nem kell a kutyának! Ez a cucc amit vettél kész méreg az állatoknak! Amúgy sem lehet csak konzervvel etetni, azt max száraztáphoz lehet keverni, mert a konzervek 70-80%-a víz(a gagyiknál a többi része a fent említett dolgokból tevődik össze). Vegyél inkább minőségi, prémium száraz kutyaeledelt, lehetőleg gabonamenteset, ezek a márkák jók: Acana, Taste of the Wild, Brit, Eukanuba, N&D, Orijen. Vagy ha a pénz akadály, akkor vegyél a Tescóban Butcher's-t, az még elmegy.
2012. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!