Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idősödő kutyusomnak fájnak az...

Idősödő kutyusomnak fájnak az ízületei, nem bír ugrálni és lépcsőzni is nehezen. Vakargatom a hátsó lábát, és a hátát a farka tövénél akkor érzem hogy rátart, tehát érzékeny lehet neki?

Figyelt kérdés
Vettem ma neki egy zöld kagylós krémet amit napi 3-szor kell neki adnom.Használt már valaki ilyet a kutyusánál?
2012. okt. 6. 20:16
 1/10 anonim válasza:

OFF


Sajnos tanácsot nem tudok adni, de annyira kedves tőled, hogy így törődsz a kutyusoddal. Jobbulást kívánok neki.

2012. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

esetleg kérdezd ki az állatorvosodat erről, hátha jó lenne rá:


[link]

2012. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképp nézesd meg a dokival. A 7 éves kutyám is ízületes, neki Luposan Gelenkkraft zöldkagyló(1200gr) port adok a kajájához. Igaz drága, de tovább elég, mint ha tablettába venném. 2 éve eszi, és rengeteget javult, szaladgál, ugrik, persze azért nem úgy mint egy teljesen egészséges kutya, de szemmel láthatóan már nincs fájdalma. Sajnos nem tudom milyen krémet használsz, de én nem nagyon hiszek a krémekben. Kűlsőlegi kezelés szerintem fel annyira hatásos, mintha belsőleg kezelnéd.
2012. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Remélem nem írtam nagyon félre érthetően, szóval a por kiszerelése 1200 grammos, nem annyit adok a kajájához. :)
2012. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdemes orvossal megnézetni, hogy valóban az ízületeivel van a gond, vagy a gerincével?
2012. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3.válaszoló!Zöldkagylós pastát adok neki szájon át,ezt ajánlották a fressnapfnál.Poruk nem volt csak ez a pasta.Remélem hogy jó lesz.
2012. okt. 7. 09:30
 7/10 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok! Az már más, ha szájon át kell, azt hittem először, hogy rendes krém. Utána néztem, szerintem nem lehet rossz, remélem segíteni fog a kutyádon.
2012. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3.válaszoló!Az lenne a kérdésem,hogy te állandóan szünet nélkül adod a kutyusnak vagy pedig kúraszerüen? Nem akarom elkiabálni de 3 napja adom a kutyámnak a pastát és úgy tünik jobban van,jobban ugrál.:)
2012. okt. 7. 18:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök, hogy használ :). Én már 2 éve folyamatosan adom a Luposant, mivel ez étrend kiegészítő és nem gyógyszer így nem lehet túladagolni, én biztosra megyek, még esélyt sem akarok adni, hogy újból sántikáljon, ráadásul pénztárca barát is, mert bő egy évig elég egy dobozzal.
2012. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor én is így fogom mert úgy látom,hogy használ neki.Pár napja kapja és már látni hogy másképp ugrál és lépcsőzik.
2012. okt. 7. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!