Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek 1 kutya elbánna 1...

Szerintetek 1 kutya elbánna 1 vadmacskával, ha a méretük egyforma lenne? Pl.1 hannoveri véreb (vadászkutya)

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az én kutyám nagyobb egy macskánál. Egyszer sétáltatás közben beszaladt egy bokorba, és onnantól kezdve csak nagy nyávogásokat, ugatásokat, vonyításokat lehetett hallani.

Mire végre kijött a bokorból, és el tudtam kapni, vérzett az arca, és kiállt az orrából egy macska köröm...

A macska meg szépen nyugodtan elsétált. Szóval úgy nézett ki hogy ő nyert.

2012. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nézzük, szerintem egy párduc simán széttépne egy bernáthegyit.
2012. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az nembiztos h. azt jelenti h. a macska győzött...szerintem ha 1 kutya idegből nekimegy 1 macskának akkor ha elkapjaa jól a macskát és nemengedi el akkor a macskanak lőttek...
2012. okt. 6. 22:41
 4/14 A kérdező kommentje:
De megint a párduc meg a vadmacska azok vadállatok...1 farkassal nembiztos h. már elbánna...
2012. okt. 6. 22:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha méretben 1:1 az arány, akkor a cica esélyesebb, hiszen annak a vadsága azt jelenti, hogy a természetben az életben maradása függ az erejétől, ügyességétől és harci tapasztalatától. A kutyának nincs ilyen tapasztalata.
2012. okt. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

szia!


Ismerősöm apja vadász, van egy jagd terrierjük. Az már tépett szét vadmacskát.

2012. okt. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az argentindogot puma ellen használják.
2012. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt német juhászom (sajnos) nem egy macskát szedett szét. Házit és vadat is...
2012. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az én hannoveri véreb keverékem is már szedett szét macskát...még aztse hagyta h. felmásszon a fára mert lehúzta onnan...
2012. okt. 7. 11:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát engem meg az elszomorít, hogy valakinek a kutyája másnak a macskáját tépi szét. :( Gondolom, még a vadabb kutyáknál is van olyan, hogy 'nevelés'.
2012. okt. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!