Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a 8 hetes...

Mit csináljak a 8 hetes kutyámmal, h az éjszakát vegig aludja? 9 után jövünk be a sétából. Kb. meddig esélyes az éjszakázás?

Figyelt kérdés

#2-3 felkelés van éjszakánként #ilyenkor látszik rajta #hogy csak unatkozik.Társasházban lakunk #így ezért kizárt #hogy hagyjam vakkangatni.
2012. okt. 7. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
még egy darabig... az én legifjabb kutyám most fél éves, de még reggel korán felébreszt. az esti legutolsó sétája is közvetlenül lefekvés előtt van (pontosabban nem séta, mert csak kiengedem az udvarba). a nagyon kistestű kutyáknak (nem tudom neked milyen van) meg amúgy is többször kell kimenniük, az extrém letörpített testük miatt gyakrabban ürítenek, mint a normál méretű kutyák (ezt csivavákról szóló újságcikkben olvastam és a csivis ismerőseim is alátámasztották).
2012. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Labrador retriver
2012. okt. 7. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:
8 hetesen miért sétál?
2012. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kertben...azért,h szokja a pórázt!
2012. okt. 7. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, az más:) csak a 9 után jövünk be a sétából nekem az jött le, hogy kint vagytok vele az utcán.
2012. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!