Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cocker spániel szobatisztaságr...

Cocker spániel szobatisztaságra tanítása?!

Figyelt kérdés
Egy fél éves fekete cocker spánielem van, eddig nagyon boldogan elvolt kint de jön a tél és nagyon féltjük kint tartani, mindenképp be lesz költöztetve.És itt jön a gond...hogy bírnám megszoktatni a pl. homokba pisilést/kakilást?Tudom-tudom...sétáljak vele és kint elvégzi: 1.gond. naponta sétálunk, amióta nállunk van (május) szinte minden nap mentünk kivétel nélkül ha csak nem voltunk elmenve és azóta egyetlen egyszer sem kakilt kint az utcán pedig órákat szoktunk sétálni hétvégén 2. gond télen is suliban leszek max este birom elvini sétálni sétálni ha még rá is szokna az utcán való kakilásra és nagymamám már elég öreg, ahoz, hogy elboldoguljon vele naponta egyszer az utcán.Mégis...kint egyértelműen nem lehet, bent akkor tele fogja sz*rni a házat? :-s
2012. okt. 7. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem.

Azt írod eddig kint volt, ebből gondolom, hogy családi házban laktok és eddig is ott végezte el a dolgát.

Oké, hogy beköltöztetitek a házba, de miért nem végezheti a dolgát az udvarra?

2012. okt. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bent van a házban, reggel kiengeded, kaki-pisi utána beengeded. Napközben kiengedi a nagymamád, később visszamehet a házba. Este pedig elviszed sétálni. Ilyen egyszerű.....
2012. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvinném sétálni, de mondom, nem végzi kint a dolgát az utcán és, hogy kiengedjem amikor kel...pff.Teljesen kiszámíthatatlan és jelezni sem tudja szándékait mivel, hogy eddig kint volt.
2012. okt. 14. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!