Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen helyzetekben ti hogyan...

Lakle kérdése:

Ilyen helyzetekben ti hogyan reagáltok? Szólnátok ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés

Nap mint nap találkozom olyan dolgokkal a gazdák részéről, amik elfogadhatatlanok - vagyis számomra azok - és arra lennék kíváncsi ti ilyen helyzetekben hogyan reagáltok. Szóltok vagy nem? és milyen hangnemben? Most hirtelen két dolog jut eszembe példaként:

- ma láttam egy yorkit, olyan du 2 körül pulcsiban, amikor volt vagy 15-18 fok, ráadásul szerencsétlen lihegett.... Kedvesen köszöntem, aztán továbbmentem, de komolyan még most is rosszul érzem magam miatta.

- a másik, h itt a szomszédban van egy kis fehér kutya, akit heti egyszer sétáltatnak. Amikor találkozom a gazdával mindig beszélgetünk és mondom neki, h mi hogyan csináljuk meg ilyenek, de nem nagyon akar neki átmenni a dolog. Egyszer már meg is jegyeztem neki, h a kutyáknak napi 3x-i séta szükséges minimum, de mintha a falnak beszélnék... A közvetlen szomszédaim, nem szeretnék rosszba lenni velük, de mit tehetnék? Az a borzasztó, h a nő egyszer megjegyezte, hogy nekünk van erkélyünk és akkor végülis az is levegőzés a kutyának....hát ezután köszöntem és gyorsan leléptem, mielőtt még tényleg vmi olyat mondok, h örök harag lesz.



2012. okt. 7. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

vannak akik nem fogadják el a segítséget, sőt tolakodásnak érzik .

és vannak akiket nem is érdemes megmenteni .

és vannak az érthetetlenek:)

azonkívül az ő kutyájuk,és nem a tiéd:)

tehát ,vagy mond el nekik a véleményedet,és ne várj el semmit ! vagy tartsd meg magadnak!

hiszen te sem tudhatsz, mindent:)

2012. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Én magamban szoktam sírva röhögni rajtuk, illetve ha ismerőssel vagyok, akkor hangosan megjegyezzük egymásnak, hogy "bakker, már ilyen hideg van??? akkor mit ad rá télen, irhabundát?" :D

Hülyékkel nincs mit tenni...a kistestű kutyások 60 %-a ilyen...sajnos

2012. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!