Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg vicsoírtan...

Hogyan tanítsam meg vicsoírtaní a kutyám? :D

Figyelt kérdés
Labradorrol lenne szó:D
2012. okt. 8. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3470053-hogya..


pont egy labradorról van itt is szó azthiszem..

2012. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Addig jó, míg nem vicsorog!
2012. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én egyáltalán nem ajánlom, hogy ilyesmire tanits egy kutyát. Mi lesz ha majd akkor is vicsorit és akár rád is amikor nem kell, és még majd tovább is elmegy (harapás). Az ösztönükben úgy is benne van és vicsoritanak amikor ők úgy gondolják, viszont pont forditva kell csinálnod, te kell megtanitsd, hogy kire vagy mikor nem szabad vicsoritani.
2012. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már megint hülyeség, amit írnak. Ha rendesen tanítod ezt a kutyádnak (nem hergeléssel!) ez is csak egy trükk lesz. Márpedig egy trükkel nem tehetsz kárt benne. Én morogni és vonyítani tanítottam meg a kutyámat vezényszóra (klikkerrel, elkapással, hangosan játszik) és még sem lett a kutyámból vérengző farkas vagy vadállat. Pedig már több, mint egy éve, hogy ezeket megtanítottam neki. Vezényszóra morog csak és az egészet játéknak veszi.
2012. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!