Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaninchen, törpe, sztenderd...

Kaninchen, törpe, sztenderd méretű lesz a tacskóm?

Figyelt kérdés

Fajtatiszta tacskóként kaptam. valóban az szerintetek? Úgy látom, minden fajtajegy illik rá. Egyedül egy dolog zavar. A mellkasán vannak hosszabb szőrszálak (fehérek is), ami lehet kölyök szőr is, ami kihullik. Nem tudom eldönteni. Ő pedig egy fekete-cser rövid szőrű tacskó kislány lenne... Most 7 hetes és 1,5 kg. Ennek függvényében mekkora lesz felnőtt korában (kaninchen, törpe, sztenderd) ? Köszönöm a segítségeteket! Képek róla:


[link]


[link]


[link]


[link]



2012. okt. 8. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Egy bizonytalan származású kutyáról senki se fogja tudni előre megmondani, hogy pontosan mekkora lesz felnőttként. Megvárod míg felnő és kiderül.
2012. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Ha 7 hetesen már 1,5 Kg (jelzem, a magyar állatvédelmi törvények szerint TILOS 8 hetes kora elött elszakítani a kutyát-macskát az anyjától) akkor ha szerencséd van egy normál méretű (standard) tacskónál nem lesz nagyobb. Törpe, kaninchen biztos nem, annak már most túl nagy.

Tk. nélkül meg az is belefér hogy viziló lesz belöle ha felnő. Nem értem ha ez fontos, akkor miért nem normális tenyésztötöl veszel kutyát?

2012. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vásároltam, hanem kaptam (jobban mondva befogadtuk). Akinél született (nem ismerem) nem akarta őket tovább gondozni, ekkor még csak 6 hetes volt. Ez szerintem elég szomorú, de ez van. Sok-sok kézen keresztül jutott hozzánk. Nem vagyok nagy kutya szakértő, sőt nagyon is kezdő. Csak érdekel, hogy mire is számíthatunk (Alvó kosár, hám, táp kiválasztása- royal canin tápnál kellene tudni kb mekkora lesz a végsúlya ). ...máskülönben imádjuk, ha esetleg 20 kg-os tacsi lesz belőle ez akkor sem lesz másként :)
2012. okt. 8. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!