Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tacskód van?

Milyen tacskód van?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek tegyetek fel a tacsitokról képet. Milyen volt kölyöknek és milyen most.

2012. okt. 8. 15:20
 1/3 anonim válasza:

Nekem volt egy tacskóm.

A 3. emeleten laktunk és minden nap 2szer levittem sétálni.Június végén kaptam akkor volt 3 hónapos.Amikor megkezdődött a suli,anyu elment dolgozni apa is,én suliba mentem az öcsém pedig oviba.Azaz egyedül maradt otthon a kutya.MINDENT SZÉTRÁGOTT.A konyhapútort,a kanapét,az ágyhuzstomat és az étkezőt is tönkretette.

Máskor is hagytuk egyedül Dorkát(a tacskót),de ez nagyon durva volt.250.000 forintos kár lett a lakásban.Akkor anya eladta a kutyát.

2012. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szegényke biztosan nagyon egyedül érezte magát...
2012. okt. 24. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:

jaj szegény kutyus :( és szegény első válaszoló biztos hiányozhatott :C


Nekem egy törpe tacskóm van amit normál méretnek vettünk. :) De nem is baj hogy kicsi maradt! :P 1 éves és 2 hónapos de lehet hogy már van az az 1 év 2 hónap 1 év 4 hónap is. :)) Nagyon aranyos játékos imádja rágcsálni az ujjamat de csak olyan finoman harapdál :DDD :$$ Eddig még SEMMIT se rágott meg. Pedig néha bent van 5-6 órát is de mondjuk ritkán. Szerintem azért nem rágott meg még semmit mert annyi csontot kap meg ilyen rágcsálni valókat hogy nincs kedve megrágni a bútorokat. Jól kijön a két nyuszimmal mindig együtt pihiznek hármasban a kutyusom helyén :D Néha elkezdi a kutyusom kergetni őket de aztán rájön hogy túlerőben vannak a nyuszik és van amikor a nyuszik kergetik a kutyust. És ha még nem mondtam volna bent is kutyus bár nyáron ha van kedved kint alszik :D Szobatiszta bár néha vannak balesetek:$$ Imádoom amikor azt mondom hogy halott kutya lefekszik és addig nem mozdul meg még nem mondok neki mást :DD Hát nagyjából ilyen az én kis első gyermekem anyunak meg a negyedik gyermeke :DDD

2012. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!