Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fülében szőrcsomó?

Kutya fülében szőrcsomó?

Figyelt kérdés
A kutyámnak (mopsz, 8 éves) nagyon viszketett a füle. Megnéztem, egy a mélyén benne van egy nagy szőrcsomó, szerintem eléri a dobhártyáját is, de nem merem kiszedni, mert bár ki tudnám, ő mindig elrántja a fejét, és nem akarom megsebezni. Ötlet? Vagy marad a doki?

2012. okt. 8. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
hát csak a doki szerintem. nekem a keverék kutyámnak egyszer akkora szőrcsomó volt a fülében hogy én még akkora csomót a szőrében nem láttam soha, nem hogy egy kicsi fülben pedig elég csomósodós a szőre.. mondjuk csak nyugtatóval tudta kiszedni neki a doki. szóval szerintem érdemesebb dokival megnézetni
2012. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de a szőrcosmóa bőréből nő ki vagy oda beszorult mint egy szőrpompon, MErt ha bőrből nő ki akkor esetleg orrszőrvágóval megpróbálhatnád lenyírni, azzal nem tudod úgy megsebezni mint pl egy ollóval,persze leeht fura lesz neki a hangja
2012. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem kinő, hanem így kb. egy fülpiszkálószárnyi (bocsi a fura hasonlatért :D) egyeneseben összeragadt szőrköteg van a fülében. Elérem a csipesszel, de annyira viszket neki, hogy megrántja a fejét, és nem akarom, hogy felsértsem. Nincs valami otthoni praktika, hogy megnyugtassuk? Csak mert az a helyzet, hogy ebben a hóban nem állunk valami jól anyagilag, és kissé húzós lenne az orvos, de sajnálom szegény kis butám. :(
2012. okt. 8. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
én inkább elvinném dokihoz, ez nem valami nagy összeg valószínűleg, mi kutyánknak chip kell, én nem szeretnék várni, most betetetjük neki, pedig mi se állunk jól anyagilag, de vissza veszek akkor ebből-abból, mint pl. a nasiból.
2012. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Haha, ha még a nasira menne el a pénz! :D Azért köszi!
2012. okt. 8. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Vidd el kutyakozmetikushoz! Max pár 100forintot kér érte!
2012. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!