Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon mekkora lesz majd?

Vajon mekkora lesz majd?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos(okt.5.-én volt 4) kan kuvaszom most 21 kilós de nem kövér.Szerintetek mekkora lesz majd ha felnő? Most úgy tűnik nekem hogy nagy lesz mivel mind a melső mind a hátsólábán nagyok a mancsai.
2012. okt. 8. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4 hónaposan már 21 kg?:OOOO :)
2012. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
végülis..elég nagy darab kutyák :D
2012. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hatalmas kölyök, de nem kövér! A 2. legnagyobb kutyusnál kb 5 centivel volt magasabb a marja(az alomban).Óriás bébi!:)
2012. okt. 8. 21:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Törzskönyve van? Csak azért kérdem, mert amelyiknek van, az némi garanciát jelent arra nézve, hogy a standard alsó határát (71 cm) minimum el fogja érni. Ha nincs, akkor eléggé lutri, láttam már meglepően alacsony kuvaszokat is.

Esetleg marmagasságot tudnál mérni?

Nekem szuka kuvaszom van, azt tudom hogy 4 hónaposan 52 cm körül volt a marmagassága, a súlya szerintem nem volt ennyi mint a tiédnek.

2012. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen törzskönyves! Az apja épp kiállításon volt szóval őt nem láttam csak képen, de szép nagy darab kutyának tűnt.Az anyja az olyan közép kategória volt!
2012. okt. 8. 21:34
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a súlya, a kuvasz egy nagy méretű kutya. Felnőtten lesz kb. 45-50kg.

Nekem egyel nagyobb méretű kutyám van, komondor. Ő 4 hónaposan 27kg volt, 55cm marmagassággal.

2012. okt. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne szopassatok már, hogy 4 hónaposan 55 cm a marmagasság

Nekem törzskönyves németjuhászaim vannak, gyönyörű, hatalmas példányok, és 10 évesen 65-70 cm a marmagasságuk.

Nektek nem kutyáitok vannak,hanem medvéitek:)

2012. okt. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát pedig így van. A komondor felnőtt marmagassága kanoknál minimum 70cm, de az átlag 75-80cm között van. Ismerek egyet, amelyik 86cm. Az enyém 82cm. A németjuhász egy közép-nagytermetű fajta, a kuvasz egyértelműen nagy, a komondor pedig az óriások közé tartozik.


A mérete pedig így nézett ki:

4 hónaposan 55cm

5 hónaposan 63cm

6 hónaposan 68cm

7 hónaposan 72cm


stb...

2012. okt. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De itt egy kép, amelyik picit csalóka, mert a nj hátrébb áll, de azért lehet sejteni a különbséget egy felnőtt kan németjuhász és egy 1 éves serdülő komondor között. Azóta pedig még nagyobb lett.


[link]

2012. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vagy itt egy 10 hónapos "baby".


[link]

2012. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!