Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akar valaki velünk tartani?

Nem akar valaki velünk tartani?

Figyelt kérdés

Újpestre költöztünk és a kutyámnak nincsenek "kutyabarátai" A Baumaxnál lakunk.

19/l és egy 1,5 éves kan kutty


2012. okt. 9. 03:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Pár fontos kérdés: mekkora a kutya? harapós? Kutya nélkül is lehet csatlakozni?
2012. okt. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Fénykép nélkül elég nehéz véleményt alkotni.

Küldj fényképet és eldöntöm, hogy vegyek-e kutyát avagy sem.

2012. okt. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Pár fontos kérdés:

Mekkora?

Harapós?

És a kutya? :)

2012. okt. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hello. Hát az eddigi válaszokat elnézve nincs nagy szerencséd, és én a helyedben nem igazán találkoznék így senkivel, mert a világ tele van beteg emberekkel. Azt tanácsolom, hogy menjetek a kutyáddal sokat sétálni, biztos, hogy találkozol majd egy másik kutyasétáltatóval, és ha így van szerintem nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy neki nincs-e kedve így találkozgatni a kutyák miatt. Vagy ha sima sétálgatás során nem találkozol egy szimpatikus párossal, akkor pesten van egy pár kutyafuttató, keress a közeledben egyet- és oda látogass el, vagy keress meg egy kutyaiskolát. Remélem segítettem, és még egyszer mondom, hogy szerintem ezt a netes találkát felejtsd el...Tudod, jobb félni, mint megijedni.
2012. okt. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vigyázz a 4-es hozzászólóval, ki akar sajátitani!
2012. okt. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Ne szivassátok már szegényt :D


Amúgy nem tuti h fog találni "kutyahavert". Nálunk 4 eset lehetséges, ha sétálni indulunk:

1: kistestű a kutya, meglátnak és elfutnak (most hétvégén is megtörtént, a nő megpillantotta a kutyámat és elfutott)

2: tök jót játszanának, de nem engedhetik el mert neveletnel, nem ismeri a behívást és kirohanna az útra.

3: nincs is lenn senki

4: a bekerített futtatóra nem is megyek, csak kistestű kutyások járnak oda, kinéznek, megkérnek h menjek ki, ha meglájták h jövök akkor hirtelen mindenki hazamegy

2012. okt. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Little Red! Velem is ez van, csak pont fordítva, nekem kicsi a kutyám és a nagyok menekülnek előlünk. Biztos azt hiszik, az én kicsim is olyan tipikus hisztis, acsarkodós dög. Lassan úgy érzem, amerre megyünk, ott még a virágok is elhervadnak. :O
2012. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A hozzászólások alapján azt hiszem szerencsés vagyok. :) Nekem is vannak hasonló rossz tapasztalataim, de ahova rendszeresen járunk sétálni, ott szuperjó. Havanese-től a rotiig, több kan és szuka együtt. Nézeteltérések természetesen vannak, de senki nem rohan hisztériásan felkapni a kutyáját, hanem 'lekezeljük'.
2012. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdésre nem válaszoltam: messze lakunk Újpesttől, de remélem találsz játszótársat a kutyádnak.
2012. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
08:13-as! Igen, lassan én is így érzek. Csak az a baj, h a kutyámnak már nagy szüksége lenne egy jó kutyás játékra, nagyon rég volt már, h másik ebbel játszhatott önfeledten. Nagyon sajnálom, és látom is rajta h hiányzik neki. Régebben ha látott egy kutyát, akkor nézte, de ennyi, nyugodt maradt. Most meg vonszolna oda, szűköl, h engedjem el, hadd játszon :(
2012. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!