Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizsgákra csak MEOE tagok...

Vizsgákra csak MEOE tagok mehetnek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam a múltkorában, hogy kutyákat vizsgáztatni illetve versenyre vinni csak MEOE tagoknak lehet. Az érdekelne, hogy ez tényleg igaz-e és ha igaz, akkor hogy csatlakozzak? mert ez a MEOE tenyésztőknek van nem? Lehet, hogy hülyeség amit kérdezek, de ezt én most nem igazán értem.
2012. okt. 9. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen vizsgákra? Milyen versenyekre?

Van egy pár, ahova csak törzskönyvess kutyát lehet vinni, de nem ez a jellemző.

2012. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engedelmességi vizsga, és agility, dogdancing meg ilyen versenyek.
2012. okt. 9. 09:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, ez hülyeség. Bárki mehet, nem kell hozzá se meoe tagság, se tk-s kutya.
2012. okt. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene a Magyar EBTENYÉSZTŐK Országos Egyesületének a tagjának lenni ahhoz hogy valaki agilityzhessen? Mi köze annak a tenyésztéshez?
2012. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
(*törzskönyves)(1.)
2012. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
34%
Nem vagy köteles tagnak lenni ahhoz, hogy versenyezhess, vizsgázhass. Annyi, hogy néhány esetben a nem-tagok a normál nevezési díj dupláját kötelesek fizetni.
2012. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is ezért nem értettem, mert tudom, hogy minek a rövidítése a MEOE, és mivel én nem vagyok tenyésztő, és nem is akarok az lenni, na meg ivartalanított kutyákkal nehéz is lenne, ezért tartottam furcsának. Pedig egy olyan ember mondta,aki tag volt annak idején. Úgyhogy majd megkérdezem mégegyszer.
2012. okt. 9. 13:49
 8/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
Agility-ben és IPO-ban is vannak olyan kvalifikációs válogató- ill. világversenyek, ahova tényleg csak tkv.-es, ivaros kutyák mehetnek.
2012. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a tenyésztők a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesületének a tagjai. Általában, akik törzskönyves kutyával rendelkeznek, és vizsga, verseny , kiállítás terveik vannak, azok belépnek tagnak.

De a vizsgákon, átlagos versenyeken nem kell a tagsági. Nálunk is vizsgáztak már keverék kutyák .

2012. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!