Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek, a DR...

Mi a véleményetek, a DR SEIDLA Sabunol - kullancs, bolha elleni cseppről?

Figyelt kérdés

Valaki használt már ilyet? Jó volt?

Leírása: Három hatóanyag: imidakloprid, permetrin és pyriproxyfen biztosítja a kiváló hatékonyságú működést.


2012. okt. 9. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én olyan közepes kategóriának mondanám. Hatékony, de nem teljesen. Bár, ha azt nézzük, egyik sem véd teljesen.
2012. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az állatorvosunk azt mondta, hogy az advantix-al szinte teljesen megegyezik az összetétele és a hatásfoka is, páran használják akik járnak hozzá és semmi bajuk vele. Mi most fogjuk kipróbálni.
2012. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mi is kipróbáljuk akkor!
2012. okt. 12. 19:48
 4/5 shelli ***** válasza:
Szia! Bocs hogy itt zavarlak de bevált a csepp? Még mindig nem találok róla véleményeket....
2013. máj. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 4hónapig használtam a kullancsszezon közepén, tökéletesen bevált, most ismét scalibor van a kutyán, de ha lejár akkor megint visszatérek pár hónapig erre.
2013. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!