Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle vagy foxi?

Beagle vagy foxi?

Figyelt kérdés
4 és 2 éves gyerekek mellé lenne, nagy a kert.kinti kutya lenne. milyen tapasztalatotok van, esetleg inkább más fajtát?
2012. okt. 9. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik hiperaktívabb, mint a másik. De szerintem mindkettő jó természetű, csak azzal számoljatok, ha futtatni kell őket rendesen.

Ja, és én kertbe nem tennék ilyen rövid szőrű kutyát.

2012. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

inkább beagle. de csak ha erős kezű gazdája leszel.

megfelelő határozott neveléssel tökéletes engedelmes családtaggá válhat, de ha kicsúszik az irányítás alól a fejedre nő. mi bent tartjuk a bejglinket. kintre is jó a szakirodalom szerint de azért ha fagyás van ne hagyjátok az udvaron vacogni szegényt.

a foxik is nagyon jó kutyák, de a begale bájosabb termtés sztem, ízlések és pofonok (: jó kutyázást!

2012. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szibériai husky nagyon szereti a gyerekeket,bővebb infot itt találsz róluk: [link]
2012. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hovarju ***** válasza:
100%

Én kisgyerekek mellé és főleg kertbe egyiket sem ajánlom.

Ha csak kinti kutya lenne, inkább válassz Berni pásztort.


Szereti a gyereket, őrzi a házat.

Viszont azért mert kerten van még szüksége van napi sétára és feladatokra.


Bármilyen fajtát választasz, egy dologra figyelj oda: kutyát gyerekkel nem hagyunk felügyelet nélkül SOHA !


Jó választást és boldog kutyázást kívánok !

2012. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! nem tudom még mi lesz, én inkább beagle párti vagyok. már megvettem Jan Fennell könyvét is, igyekszem majd minél jobb és következetes gazdája lenni.
2012. okt. 9. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora gyerekek mellé egyik sem. Majd később vegyél kutyát. A beagle nem szereti a kertben egyedül tartást és a foxi sem.

(15 éves foglalkozom beaglekkel)

2012. okt. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. okt. 10. 22:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyik sem, ilyen kicsi mellé.

Nekünk foxink van, nagyon pörgős. 5+ gyerekek remek játszótársa.

2013. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!