Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász tartók! Mi az,...

Németjuhász tartók! Mi az, amit szerettek a kutyátokban és mi az ami jelenlegi/volt rossz szokása a kutyátoknak?

Figyelt kérdés

Lehetőleg a nemét, a korát és a vérmérsékletét is írjátok le:) (nyugodt alapból vagy virgonc,agresszív..)

Tulajdonképp írd le, hogy miért szereted, mik a nagyon jó tulajdonságai és azt amivel picit meggyűlt a bajod.Akár egy picit is.


2012. okt. 9. 16:25
 1/2 zsuzsabazsa ***** válasza:

Kan és 8 éves.

Nyugodt vérmérsékletű, de nem melankolikus.

Szereti ha feladatot kap.

Azt szeretem benne, hogy mindig figyel rám és szomjazik a különböző feladatokra.

Korából fakadóan kissé agresszív némelyik kutyára, de ezzel nincs semmi baj, kezelhető.

2012. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A német juhászkutyám már nem él. De azért elmondok róla egy két dolgot. Szuka volt, Alinak hívták. Nagyon jó házőrző volt a két gyermekemet foggal körömmel védte. Amíg nem jöttem haza ott ült a bejárati ajtó előtt a teraszon, el nem mozdult volna onnan, majd csak akkor kelt fel, ha már meglátott tudta hogy hazaértem. Az ilyen dolgokban mindig lehetett rá számítani. A rossz tulajdonsága az volt, hogy túlságosan barátságos volt, sajnon az ételt sok embertől elfogadta. Abban az időben még a fasorban sem volt szakszerű kutyaiskola. Plusz nagyon játékos volt idős korára is, és egyszer valahogy átment a szomszédba, és a szomszédúr fél pár gumicsizmáját magáévá tette. Sok ilyet csinált, fele kiderült, de a veszte az lett hogy a párkányra kitett forrú tejet szépen benyalta. A gazdasszony kitette hűlni. A gazda észrevette és egy lapáttal nagyot csapott a kutyám hátsójára. Nem sok idő kellett és a kutyus lebénult a hátsó lábaira. Szenvedett szegény kínlódott ezért elaltattam.
2012. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!