Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ő milyen keverék...

Szerintetek ő milyen keverék lehet? KÉP

Figyelt kérdés

Milyen kutyák lehetnek benne? És mennyi idős lehet?


[link]


2012. okt. 9. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán amerikai bulldog lehet benne...2-3 éves lehet ránézésre.
2012. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szinte biztos hogy amerikai buldog. Nagyon hasonlít az enyémre aki most tünt el. Persze a foltok nem :D


[link]

2012. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább boxer, nem? Vagy is-is? Testalkat alapján kisebb mint egy amcsi bulldog, inkább akkora mint egy boxer, nem? Legyen boxerbulldog :D
2012. okt. 9. 18:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is 30kiló körül van. Vannak kisebbek nagyobbak. Alapból is elég tág a fajta standardje.. Kanok 41-62kg Szukák 30-51kg
2012. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem boxeres, a testalkata sem, a boxer kecsesebb ennél. Amúgy miért fontos h milyen fajta, ha nem vagyok indiszkrét? :)
2012. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megláttam, megtetszett, megmutattam a barátnőmnek, és ő azt mondta, hogy amerikai bulldog, én meg azt, hogy inkább boxer. És azért írtam ki, hogy döntsetek, de úgy tűnik vesztettem :) Ettől függetlenül nagyon tetszik, megnézem élőben is, egy menhelyen van most. És mit érdemes tudni az amerikai bulldogról? Róluk nem tudok sokat.
2012. okt. 9. 18:33
 7/12 anonim ***** válasza:
A bulldogokról sajnos nem tudok semmit,csak felismerem :D De a kutyus nagyon aranyos. Érdemes lenne a menhelyen megkérdezni, hogy milyen a természete, kijön-e más kutyákkal, ilyenek. Főleg ha esetleg keverék akkor korán sem biztos h bulldogként viselkedik :)
2012. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nagyrészt amerikai bulldog, de akár amstaff vér is lehet benne. Boxer semmi esetre sem. Nagyon kedvesnek néz ki és ráadásul szép is.
2012. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugisak. Ha nem szólsz hozzájuk leginkább alszanak... De mivel munka kutyák ezért nem árt lemozgatni őket. Jól bírják a terhelést is. Nagyon gyorsan tanulnak. Kanok elég dominánsak.. Egy fekete folt van a múltjukban, hogy kóbor kutyákra vadásztak velük annó 50-100évig.
2012. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megkérdeztem a menhelyet, azt mondták boxer és amerikai bulldog keveréke, olyan 40-45 kiló körül van, és teljesen bolond :) Azt mondták egész nap játszik, ugrál, és hogy vérmérsékletre boxer :) Kerüli a harcokat, nem verekszik sem a kajáért, sem a fekhelyért. Kedves, és nagyon bújós. Nekem nagyon tetszik, meg is nézem élőben :)
2012. okt. 10. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!