Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Taste of the wild - szereti a...

Taste of the wild - szereti a kutyád?

Figyelt kérdés
válogatós kutyámnak szeretnék valami jó tápot venni. már 6-7 éves, ideje, hogy ne vacakoljak a tápokon. kell neki a jó egészség. mit gondoltok, megenné? "finom" táp? melyiket ajánlanátok? előbb a legkisebb kiszerelést vegyem, vagy merjem megrendelni a nagyot? árban mindenképp jobb lenne az utóbbi.
2012. okt. 9. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém mindent megeszik:) Merrefelé laksz?
2012. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Általában ezt a tápot még a válogatós kutyák is szeretik. Ha megrendeled a tápot, akkor mindenféleképp nézd meg a gyártási kódot, mert sok tápjuk szalmonella fertőzött lett, és a legtöbbet vissza hívta a gyártó.
2012. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi :) végül megrendeltem a bölényesből egy kicsit, ha bejön, akkor megveszem a nagy zsákot. eddig ecopetet kapott, eszegeti, de azért nincs oda érte :D első kérdésre válaszolva, bp 7, miért?:)


a szalmonellabotrányt én is olvastam, elvileg ide nem jutott belőle, de azért természetesen csekkolni fogom a kódokat :)

2012. okt. 9. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kutyám van, mind a kettő ezt a fajta tápot eszi. A kuvaszomnak igazából mindegy, mert bármit felfal, a másik kutyám westie, na ő viszont nagyon válogatós. Rengeteg tápot végigpróbáltunk már vele de egyik se hozta igazán lázba, kivéve ezt, ezt imádja.
2012. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na, ez bíztató :) köszi. reméljük a legjobbakat. a baj azzal van, hogy sokáig volt házi koszton, húson, csirkén, marhán, fűszereken, néha még tésztát is evett pörkölttel. aztán ezek után a sok táp elég érdekes lehetett neki. de kezd neki leesni, hogy vagy megeszi, vagy éhes lesz.
2012. okt. 9. 22:06
 6/7 A kérdező kommentje:
na, szóltak hogy a bölényesre sokat kell várni, úgyhogy halasat kértem
2012. okt. 10. 13:21
 7/7 A kérdező kommentje:
hű, eszi :D
2012. okt. 15. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!