Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Brit...

Mi a véleményetek a Brit Premium Adult Large Breed kutyatápról?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy eddig Happy Dog tápot kapott a kutyám.

( 2,5 éves dobermann ivartalanított szuka)

Teljesen meg vagyok vele elégedve, a kutya szereti, gyönyörű a szőre, minden. Csak már egyre drágább, sajnos.

A Brit kutyatáp viszont feleannyiba kerül.


Arra gondoltam mi lenne, ha fele-fele arányban kapna a Brit-ből és a Happy Dogból.


Sajna a dokink most halt meg, így megkérdezni se tudok senkit.

Szerintetek? Teljesen azért nem szeretnék leállni a Happy Dogról, hiszen tényleg nagyon bevált.


2012. okt. 10. 20:57
 1/10 anonim válasza:
1%
Nemtom, meg nem kostoltam
2012. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Az árához képest jó minőségű, sőt sok happy dognál is jobb. Próbálj ki egy zsákkal és ha nem tetszik amit látsz akkor válts vissza.
2012. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ "egyeske".

Ha rendeltem belőle, majd küldök fénypostával, hogy megkóstolhasd. :)

2012. okt. 10. 21:08
 4/10 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak is köszi:)


Várok még véleményeket!!!!!

2012. okt. 10. 21:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jó ár/érték arányú táp, nyugodtan próbáld ki. Én is etettem a kutyámat vele, sajna az én kutyám rengeteget kakilt tőle, nekünk nem vált be. Viszont nagyon sok kutyának meg teljesen jó a táp.
2012. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Az Adult nem tudom milyen, az enyém a Junior XL-est eszi, eleinte gond volt, mert a nagy fehérje tartalma miatt ment a gyomra (az Acanatól is különben), de tettem mellé főt rizset vagy egy szelet kenyeret és nem volt gond. Az első holnapban sok széklete volt tőle, de utána már nem volt gond. Az én kutyám egy kicsit kényes gyomrú, amúgy megenne mindent. Szerintem jó lehet az Adult is csak fokozatosan állj át rá, ne egyből csak azt ad.
2012. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz a Prémium, de a Brit Care talán annyiban jobb, hogy nincs benne kukorica, ami a kutyáknak allergiát okozhat. Bár tény, hogy 3000 ft-tal drágább. Én meg vagyok elégedve a Brit tápokkal, szerintem jók. Ha nem akarsz lemondani a Happy Dogról, akkor tényleg keverd ezzel a táppal.
2012. okt. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem a hapyy dog supreme tápja jó volt meg a nature krok is .. a BRIT PREMIUMTÓL túl sok volt a széklet és hígabb is.

Jelenleg Acc bárányos rizseset eszik és nagyon jó a széklete kevés is állaga is jó + a szőre is gyönyörű fényes...

2012. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az összetételét nézed, a Brit jobb táp a Happy Dognál. Én biztos megpróbálnám teljesen elhagyni a Happy Dogot, csak akkor keverném, ha muszáj lenne.

De ahogy előttem is írták a Brit Care még jobb :)

2012. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a válaszokat!
2012. okt. 11. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!