Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítséget, tanácsot szeretnék...

Segítséget, tanácsot szeretnék kérni! Mi lehet az argentín dogommal?

Figyelt kérdés
Van egy argentín dog-om, januárban lesz 5 éves. Az utóbbi időben furcsán viselkedik. Lenyomja a fejét a földre és hangosan nyüszít. Ilyenkor általában falevél van a szájában. Ha felkel, félrehajtott fejjel céltalanul szaladgál a kertben. Ha odamegyek hozzá, boldogan játszik, ugrál. Aztán folytatja ezt hogy lefekszik és sírdogál. A fogait a talajhoz nyomja, picit a nyála is folyik. Enni eszik rendesen, és a vizet is issza. Az orra hideg és nedves, nincs lefogyva, súlya ideális.

2012. okt. 11. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy kilyukadt valamelyik foga?Lehet akár egy nagyon apró, parányi, alig látható lyuk is nagyon fájdalmas!

Amiatt írom ezt, mert a fogait a földre nyomja.Ha nekem fáj, én is nyomkodom mindenfélével, amivel csak tudom, ezzel tompítva a fájdalmat.

2012. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a fogára gyanakszom, azt kellene megnézetni.
2012. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg dokival. Az orra amúgy semmit nem jelez az egészségi állapotával kapcsolatban, azt hiába nézegeted.
2012. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a fogával lesz gond .
2012. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,délután irány a doki.
2012. okt. 11. 11:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, off lesz, de szeretnék megkérdezni, hogy mennyire domináns a kutya? Emberekkel, és kisállatokkal szemben?


Egy argentin dog keveréket szeretnék örökbe fogadni. Habár nagyjából tisztában vagyok a fajtával, ismeretségemben is van, mégis mindenki mást mondd. Örülnék a Te véleményednek is.

2012. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:58

Hogy a kérdező kutyája mennyire domináns, miként viselkedik, egyáltalán nem fog neked segíteni . Az általad említett kutya keverék. Bármelyik fajtából hozhat bármilyen viselkedést. Még azonos fajtán belül sem egyformák a kutyák.

2012. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A mi kutyánk nagyon nyugodt,kiegyensúlyozott.Családszerető,kiváló őrző-védő.A kert nagy,van helye mozogni,ez sokat számít,szüksége van területre.Kapun nem megy ki,házba nem megy be.Járókelők nem nagyon érdeklik,de ha megáll valaki a kerítésnél,hát jobb ha odébb áll.Családtagokat nagyon védi,főleg a feleségem és a lányaimat.Macskákat csak ímmel-ámmal kergeti,vakondot nem csípi,sem a sündisznót.A papagájunkat viszont még csak meg sem ijeszti.A szomszéd kutyája nem idegesíti.Ami a környezethez tartozik azt elfogadja.
2012. okt. 11. 13:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2012. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!