Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának lehet libacsontot adni?

Kutyának lehet libacsontot adni?

Figyelt kérdés

Ma vettem libafarhátat. Megfőztem, volt rajta hús is. Adtam neki belőle egy kicsit, nagyon izlett neki. De valaki azt mondta hogy libát nem lehet, sem csirkecsontot. Csak disznót és marhát szabad.

Régen meg azt hallottam hogy disznót nem szabad. Mondjuk azt azért sem szoktam mert nem bírja elrágni, de csirkét majdnem minden nap kap egy keveset. Akkor ne adjam neki oda a libát?


2012. okt. 11. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak úgynevezett csöves csontot nem szabad. A madarak láb, illetve szárnycsontja ilyen. A farhát vagy a nyak viszont tökéletesen megfelel.
2012. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A disznóval annyi van hogy jó alaposan meg kell főzni a csontot mert férges lehet tőle a kutya..
2012. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!