Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tehetném inger-gazdaggá...

Hogyan tehetném inger-gazdaggá a kutyám kenneljét?

Figyelt kérdés

Sajnos reggeltől 4-ig dolgozom, így csak utána érek rá. Addig viszont nem szeretném, hogy unatkozzon. Tettem be neki rágókákat, de látszólag eléggé megunta őket. Milyen ötleteitek vannak?

Köszönöm előre is.


2012. okt. 12. 20:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Tudjon nézelődni. Az enyémnek csináltunk egy kis ülő alkalmatosságot az ablak elé, és azzal szórakoztatja magát, hogy oda ül, és figyeli, hogy mi történik az utcán.
2012. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nyisd ki a kennel ajtaját! Máris ingergazdag lesz!

Na jó, csak vicc volt, bocsi

2012. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Tud nézelődni, látja, hogy mi folyik az utcán. Nem engedhetem ki, mert elég sok erre a "túlzottan kedves" személy. Mindig akad egy önként jelentkező, aki bedob valami mérgezett kaját és a kutya befalja. Így amikor nem vagyok mellette nem is szoktam kiengedni. Hétfőig kitalálok neki valamit, hogy feladat legyen a kaja megszerzése, legalább azzal is kicsit lefoglalja majd magát. Sétálni reggel nincs időm.

Persze, hétvégén pótolunk sok mindent. Most megyünk egy hatalmas túrára a közeli kis erdőben, olyan szépen süt a nap. :)

Köszi az ötleteket.

2012. okt. 13. 09:31
 14/21 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne időd, fél órával korábban kelsz, és máris van fél órád sétálni ;)
2012. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy reggel 6-kor szoktad kiengedni. Én mindig akkor keltem, amíg nem volt kutyám.

Azóta fél6-kor kelek. Szerintem ennyit megérdemel a kutyusom.

2012. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Na igen, csak sajnos nem tudok elmenni vele sétálni, ha felkelek hamarabb, ha nem, a kislányomat nem fogom kirángatni az ágyból hajnalban és egyedül sem fogom itthon hagyni.. :)
2012. okt. 13. 19:11
 17/21 anonim ***** válasza:
47%
Én beiktatnék még egy kutyát vagy ha nem akkor eldugnék finom falatokat a kennelbe vagy rágókába raknám és úgy dugnám el vagy ilyesmi
2012. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igen, tegnap este ezen agyaltam. Kéne mellé meg egy kutyus, nagyobb kennelt csinálni és mindjárt nem lenne magányos, amíg dolgozom.
2012. okt. 14. 11:49
 19/21 anonim ***** válasza:
Akkor ketten aludnának a kennelben. Ha egy kutyára sincs időd, ne akarj még egyet.
2012. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem éppen. Volt már két kutyám. Egész nap játszottak, még akkor is, amikor öregek lettek. Aludta ha elfáradtak, majd újra játszottak.
2012. okt. 14. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!