Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van két kutyám, ha találnak,...

Gabben83 kérdése:

Van két kutyám, ha találnak, vagy kapnak valami nasit, csontot egyből összemarakodnak! Mit tegyek, hogy ne tegyék ezt?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék folyamatosan azon izgulni,hogy a kertben megtalálnak egy elásott csontot,vagy bármit!Egyébként külön esznek,és teljesen jól eljátszanak egymással,addig amíg nem találnak valamit!

#kutya #étel marakodás
2012. okt. 13. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
hát most lehet hatalmas hülyeséget írok de szerintem mivel mindig közbeszólsz így mind a kettőjük ugyan olyan dominánsnak érzi magát! de egyszer ha nem szólsz közbe amikor kapnak egy játékot és úgy gondolom hogy lerendezik egymás között falkán belül, hogy kié az új játék:D
2012. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jó most nem arra gondolok h elharapják egymás torkát:D hanem h pl. X jobban rámordúl Y-ra akinek lefog esni h hoppá hát ő erősebb és játszhat a labdával:D
2012. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam már erre én is,de olyan vehemensen mennek egymásnak,hogy nem merek sokáig várni,nehogy baj legyen,nem akarom,hogy bajuk legyen!Akkor a durvák,ha csontról vagy valami hasonlóról van szó,játékot el tudják intézni!De akkor lehet megpróbálok egy kicsit tovább várni,hátha sikerül!:)

Egyébként az egyik kutya egy "frissen" befogadott kutyus,a másik már nálunk van egy ideje, először arra gondoltam hogy a regi félti a pozícióját,de a új kutyi is nagyon vehemens,és az ő előéletét nem ismerem!

2012. okt. 13. 00:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Helyre kell tenni a falkasorrendet. Te és a családod többi tagja legyetek legfelül, utánatok pedig a kutyák. Ám a két kutya közül is az egyiket a másik felé kell emelni.

[link]

2012. okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen a kutyák már csak ilyenek de ha úgy döntessz hogy veszel valamit akkor kettőt vegyél.
2012. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetes,hogy igazságos vagyok velük,és kettőt kapnak mindenből,de szerintem elkerülhetetlen,hogy találjanak valamit,és azért tartok kicsit,mert a befogadott kóbor kutya megmorogta,és majdnem megkapta már apukámat is!
2012. okt. 14. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!