Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem van egy Yorkshire...

Nekem van egy Yorkshire terrier kutyusom nem rég került hozzánk és meg van nyírva hogyan vihetném el sétáltatni?

Figyelt kérdés
Kell neki kabát ??
2012. okt. 13. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém fázós nagyon, én egy mellényszerű kabátot szoktam ráadni, ami védi a hasát és a hátát.
2012. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak +10 fok alatt adok rá ruhát. + fokokban csak palástot, kemény hidegben kap kabátot.
2012. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szeptemberben szoktam utoljára levágatni a szőrét, és legközelebb csak márciusban. Persze 2 havonta télen is elviszem, hogy a tappancsa körül, meg a pofiján egy kicsit levágassak, mert nagyon gyorsan nő.

Ha a kutyádnak dús a bundája, akkor még egyáltalán nem szükséges. Úgyis látod rajta, ha fázik.

Az enyémen tavaly csak párszor volt háttakaró, mert egyáltalán nem fázós, volt, hogy -15 fokban is "pucéran" sétált:) De ilyenkor azért nem vagyunk lent sokat 10-15 percet maximum, és inkább a lakásban fárasztom.

De szerintem a mostani időjárás még nagyon kellemes, nem hinném, hogy kell rá ruha.

2012. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 alice773 válasza:
Vegyél kabátot neki! van téli stb. kutyaüzletben lehet kapni. nekem is van lány Yorkim van és néha még bent is fázik de csak télen. sok sikert!!!
2014. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!