Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Emlődaganat, van más megoldás?

Emlődaganat, van más megoldás?

Figyelt kérdés

A Kutyám emlődaganatos sajnos nincs pénzem a 45000 FT-os

Műtétre esetleg más megoldás ennnek orvoslására nincsen?



2012. okt. 13. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg lehet-e részletre fizetni, más megoldás sajnos nincs, úgy ahogy embereknél sincs rá gyógyszer :(
2012. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet
2012. okt. 13. 16:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha lenne más megoldás,nyilván azt javasolja az orvos gondolom. 45.000 ft -ot össze lehet gyűjteni, ha nem is a jövő hétre, de előbb-utóbb meg lenne. Szerintem tegyél félre,gyűjts rá. Ne érts félre most így hirtelen nekem se lenne ennyi pénzem, megértem, de próbáld megoldani.

Kezdj el gyűjteni, közben beszélj az orvossal, biztos lehet részletekben fizteni. Lehet azt mondja fizess be 10.000 ft-ot, megcsinálja a műtétet, a többit meg minden hónapban törleszted.

Így neked se kerülne egyszerre olyan sokba és a műtét is megelenne.

Az összeget csak úgy példának írtam :)

2012. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy ott a deviza hitel is az sem egyszerű és most még 1 kölcsön se jönne jól
2012. okt. 13. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerre írtam veled, kérdező.. hát ha nem lehet, kérdezz meg más orvost is, biztos találsz egy orvost aki megcsinálja ha elmagyarázod neki a helyzetet.
2012. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Te már eldöntötted h nem akarod kifizetni, akkor mi a kérdés? Deviza hitel stb...otthon teával akarod kezelni a daganatot? Először el kell vinni röntgenre és ott megállapítják h jó vagy rossz indulatú, ha jó akkor hagyhatod ha rossz akkor már úgyis mindegy.
2012. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 6-os Te úgy látom soha nem voltál még szegény, neked fogalmad nincs mi az amikor tényleg épp, hogy kicentized a hónapban a fizetésed.


Kedves kérdező. Kenegesd hidegen sajtolt barackmag olajjal!!!! (ezt lehet kapni gyógynövény boltokban kb. 1500 Ft) Hidd el segíteni fog! (anyukám rákos, nem kemoztunk B17 vitamint használtunk intravénásan, de ezt azért nem ajánlom neked pedig fantasztikusan használna, mert horror drága).

2012. okt. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úristen a hetes válaszolót nehogy valaki komolyan vegye. Azokkal a szarokkal max. megölni lehet valakit...
2016. júl. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!