Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves staffor kutyám orra...

1 éves staffor kutyám orra kis korában foltos rózsaszín volt, de ma már 1 éves és még mindig olyan, már több a fekete rész de még mindig nem teljesen, vajon később teljesen fekete lesz vagy ez hiba?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hiba. Ha egy évesen még nem teljesen fekete, akkor nem is biztos, hogy az lesz. De nem tudsz ellene tenni semmit, az én kutyámé is olyan még, bár ő még csak 10 hónapos.
2012. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Rosszul pigmentált, sajnos nemcsak esztétikai hiba, sok esetben más "gyengeségekkel" is együtt jár. :(
2012. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Még van esély rá, hogy tiszta fekete legyen. Az én boxeremnek volt ilyen az orra. Még 15 hónaposan sem volt még teljesen fekete. Majd utána később tűntek el a foltok.
2012. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,persze attól ugyan úgy szeretjük,és nekünk így is szép..
2012. okt. 13. 19:56
 5/6 Hovarju ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy teljesen be fog feketedni. Az én malamutomnak is rózsaszín volt kölyökként az orra, 14évig élt, és az orra közepe végig rózsaszín maradt.

Azt mondták pigment hiány. Nem tudom a staffordál mennyire számít hibának, de fájdalmat, betegséget nem okoz neki.

2012. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Genetikai hiba, de ha nem szándékozod tenyészteni akkor ez nem gond.
2012. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!