Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig fog ez az allapot...

Mennyi ideig fog ez az allapot tartani?

Figyelt kérdés
9hetes labrador kutyus,hajnalo 3-tol fent van,ugat...neha sikerul ravenni,hogy aludjon max.meg 2orat...
2012. okt. 16. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
9hetes ami azt jelenti h még csak 1 hete lett elválasztva (nem?) szóval még új neki minden és fél is. plusz egy kölyök kutya 2 órát alszik 2 órát fentvan! pár hétig ez így lesz még:)
2012. okt. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ugat, és ti foglalkoztok vele, akkor fog is ugatni. Át kell vészelni ezt az időt és nem reagálni az ugatására.
2012. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk... Hidd el minden kiskutya ilyen. Nálam rengeteg megfordult már, ideiglenes befogadó szoktam lenni. Most is épp van egy 5 hetesem. Az alatt a pár hét alatt amíg nálam vannak, nincs nyugodt éjszaka. Sajátjaim olyan 3 hónapos koruktól aludták végig az éjszakát. Bár utána is hajlamosak még a kiskutyák elég korán kelni, de idővel ezt is kinövik. Két felnőtt kutyám már addig alszik vagy fekszik csendben amíg mi fel nem kelünk. Szóval kitartás! Még pár hét és a durva részén túl lesztek.
2012. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nagy szerencsém volt a 3kutyámból egyik se hisztizett kicsinek.. és többnyire végig aludták az éjszakákat.. Valahol olvastam hogy olyan órát ami kattog csomagolj be valami rongyba és ragd a kutya ágyába az elvileg megnyugtatja.. Nem próbáltam, de egy próbát megér. Ha elkezd ugatni próbáljatok nem foglalkozni vele. Nem tudom hogy kinti vagy benti. Ha benti és felmegy az ágyra akkor csak lökjétek le és ne foglalkozzatok vele.. Az ignorálás a kulcs az egészben..
2012. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. okt. 17. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!