Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudi tenyésztő elérhetőség?

Mudi tenyésztő elérhetőség?

Figyelt kérdés

hali


szóval van egy mudim. 14 éves és teljesen egészséges kutyus, csak a tenyésztője adatait sikerült elkevernünk az évek során és neten sem találom. pedig szeretném felvenni vele a kapcsolatot, és jelezni, hogy jól van még a kutyus.


Matyóka Katalin volt a tenyésztője, a Többsincs kennelből származik a kutyusom, név szerint Többsincs Áldomás (gyönyörú fekete bunda, fehér mellcsík és aranyos kunkori farok :)). örülnék, hogyha valaki meg tudná adni az elérhetőségét valamilyen formában, mert amikor még tartottuk a kapcsolatot (amikor még megvolt az elérhetősége), akkor rendszeresen jelentkeztünk nála...


egyáltalán él még, vagy foglalkozik még mudikkal? mert neten csak publikációkat találtam tőle...


köszike :)



2012. okt. 16. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. okt. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi ezt én is megtaláltam...de mi nem tőle vettük anno a kutyust :S
2012. okt. 16. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Egy ilyen hirdetést találtam:

" Válasz erre 2009-09-03 13:36:14 [3165.] Mátyás Király Udvari Zólyom és Pusztai Csavargó Csönge nászából 10 kölyök született 2009. július 12-én a Többsincs kennelben (Szécsénke). 4 kan és 6 szuka.

Érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:

Jánosi Zsolt: 06 20/481-8089

Matyóka Katalin: 06 20/234-5453"

2012. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
húúú nagyon nagyon köszi :) akkor még foglalkozik mudikkal :) fel is fogom hívni :)
2012. okt. 16. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Szívesen :) Amúgy itt van egy aktív mudis fórum, ha gondolod, regisztrálj be, jómagam és valószínűleg mások is szívesen olvasnánk, nézegetnénk képeket Áldomásról, szeretjük az öreg mudikat :)

[link]

De a Facebook-on is vannak mudis csoportok, pl. A Mudibarátok.

2012. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hehe pofakönyvről egy éve kb töröltem magam :D

de köszi a linket, majd teszek fel képeket a Bohikámról :) ugyanis átkereszteltem, Bohóc néven fut :D

2012. okt. 17. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!