Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő alatt kapjátok...

Mennyi idő alatt kapjátok meg, a csomagot a Zoofast-os rendelésnél?

Figyelt kérdés
Nekünk kb 10 nap mire kiszállítják. Nektek is ilyen hosszú idő?
2012. okt. 16. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában egy hét szokott lenni. Náluk rá kell számolni ezt az időt, de megéri várni. Én gyakran rendelek tőlük, és maximálisan meg vagyok elégedve. Ha nagyon sürgős, amit rendelni szeretnél, hívd fel az ügyfélszolgálatot. Beszélnek magyarul és nagyon segítőkészek.
2012. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rendelés után átlagba másnap átadják a futár cégnek az árut! Nálam 5 nap a kiszállítási idő,de volt 8 is. Ez más sokszor a futár szolgálattól függ,szerintem,meg,hogy hol laksz!
2012. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor bízom benne, hogy most egy picit gyorsabbak lesznek már eltelt 4 nap, még 2 napi tápom van, hátha hozzák addig :) Sajna, későn adtam le a megrendelést.
2012. okt. 16. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor elsőnek rendeltem 4 nap alatt kiszállították. Másodjára 2 hét után sem kaptam meg, ráadásul semmit nem írtak, hogy miért késik a csomagom. Így lemondtam a rendelést, másik weboldalról rendeltem másnap megkaptam a csomagot.
2012. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 10 nap kb. Azért, mert külföldről jön a csomag, M.o-n csak webruház van és mire beszerzik az árut kell egy kis idő, pl a gumilabda és fésű és teljesen másik cégtől jött, más logóval, ugyanabban a csomagban.
2012. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vasárnap rendeltem, előre utalással, csütörtökön itt volt a futár a csomaggal. Végig informáltak, hogy a rendelés állapota hol tart (leadva, fizetve, elküldve, futárnál van).
2012. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sracz66 válasza:
Általában egy héten belül megérkezik futárral... De gondolom, ez attól is függ, hogy hová kell szállítani.
2013. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!