Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki használja már a sárga...

Ki használja már a sárga szalagos megkülönböztetést?

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 16:16
1 2
 1/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
64%
Én nem és nem is fogom. Ha pórázon van a kutyám vagy szabadon láb mellett, akkor elvárom, hogy ne engedjenek oda kutyákat...ha viszont szabadon van, de nem láb mellett, hanem mehet kedvére, akkor hagyom ismerkedni.
2012. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de mi ez a sárga szalagos megkülönböztetés? Még nem hallottam róla.
2012. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem használom, mert nincs rá szükségünk. Póráz nélkül se megy oda más kutyához. Ha másik jön oda, az se baj, mert szukával és kannal is egyaránt jól kijön.
2012. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
2. válaszoló: Sárga szalagot kell a kutya pórázára kötni, ha nagyobb teret igényel. Ha nem jön ki a másik nemmel, egyik nemmel se jön ki, sérült, tüzel... stb. Azt jelzi a másik gazdinak, hogy kösse pórázra az ő kutyáját, ne menjen oda a tiédhez.
2012. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megtaláltam a képet: [link]
2012. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én használnám, ha szükségünk lenne rá, bár valószínűleg senki sem értené a lényegét :) Jó dolog.
2012. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ahogy kedves 6. hozzászóló írja, sajnos ez csak Facebook-on terjed, ott is csak egy bizonyos közegben. Biztos, hogy (a kutyatartók számához képest) kevesen tudnak róla.
2012. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó kezdeményezés, tetszik, de nincs rá szükségünk.
2012. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én használom, vagyis használnám. A stafim épp most van pubertás korban és néha eléggé eltudja dobni az agyát. Az a baj, hogy kb minden 2. gazdi megkérdi, hogy miért van egy kan "buldózeren" sárga szalag, teljesen leszarják az emberek, vagy tényleg csak nem tudják, hogy az miért is van ott.
2012. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Így már értem. :) Nincs rá szükségünk, de jó ötletnek tartom. Sajnos még nem elég közismert ahhoz, hogy tényleg hasznos legyen, több csatornán kéne terjeszteni. Én is megosztottam volna, de valamiért nem engedi, majd később még próbálkozom.

2012. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!