Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan vizsgálat, ami...

Van olyan vizsgálat, ami kimutatja, hogy alkalmas-e a kutyám utód nemzésére?

Figyelt kérdés
Mert befedeztettem, és el is kezdett egy kicsit gömbölyödni, meg a cicik is megdagadtak egy kicsit... és el vittem ultrahangra 52-naposan, mert úgy láttam mintha kisebb lenne, mint addig és kiderült, hogy nincs benne semmi...és ezért jó lenne tudni, hogy érdemes-e még próbálkozni vele.
2012. okt. 16. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Nem kell újra próbálkoznod .... nem kérünk több szaporítót, van elég kutya a menhelyeken !!!


Ilyen kérdéssel pedig kizárt hogy tenyésztő lennél!

2012. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat szeretnék. Köszönöm.

Te meg nem tudom, hogy így ismeretlenbe mit vered magad. De mindenki saját magából indul ki.

Fajtatiszta kutyákat szeretnék, és nem a menhelyre szántam őket, hanem szerető gazdiknak. Gondolod, ha kiadok 10-ezreket fedeztetésre akkor csak úgy eldobnám a kutyákat? Ha nem lett volna gazdiuk, akkor megtartottam volna őket, mert imádom a kutyákat. Légy olyan kedves és ne ítélkezz, úgy hogy nem is ismersz.

Köszönöm.

2012. okt. 16. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Ettől függetlenül gőzöd sincs az egészről, mégis csinálod. És ez a szerető gazdis duma szimplán nevetséges.
2012. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szoktak tüzeléskor hüvelykenetet nézetni, de lehet a kannak nem volt elég jó a spermája.
2012. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te meg tudatlanul kutyákat gyártasz !!

A fajtamentőknél fajtatiszta hasonló szaporítók kutyái vannak mint amilyen te vagy!

AMúgy pedig amíg a kutyádinak nincsen törzskönyve, tenyészszemléje, eü. szűrései .... jobb ha nem fedezteted!

Remélem ez elég értelmes válasz volt ...

2012. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. És azt a tüzelés melyik napján célszerű elvégezni?
2012. okt. 16. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:

ugy a 9-12 nap körül.


Én nem ismerem a kérdezőt, és nem tisztem védeni sem. Én amikor először hoztam le almot, a tenyésztő le sem szart. Mindent egyedül kellett kiokoskodnom, a szűrésektől kezdve, a tenyészszemlén át, a megfelelő kan kiválasztásáig.

őt sem ismerjük, nem kéne mindenkit rögtön le mocskos szaporitózni.

2012. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Van a kutyámnak törzskönyve és tenyészszemléje is és tenyésztésre alkalmas elbírálást kapott.

Nem vagyok teljesen tudatlan, felkészültem a tenyésztésre, vannak tenyész ismerőseim. de nekik még nem volt ilyen problémájuk, így nem tudtak választ adni csak mivel nem sikerült, ezért kérdeztem meg, hogy van e ilyen jellegű vizsgálat. És tudván, hogy ez egy olyan oldal, ahol segítséget lehet kérni bátorkodtam kérdezni. Gondoltam itt is kapok értelmes választ a kérdésemre, de már nem vagyok benne olyan biztos...Aki értelmes választ adott annak köszönöm.

2012. okt. 16. 20:19
 9/9 A kérdező kommentje:
20:19 nagyon szépen köszönöm a válaszodat. És azt is, hogy kiálltál mellettem.
2012. okt. 16. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!