Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rineweld vs. Small Swan?

Rineweld vs. Small Swan?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy sheltiet. Nem tudok dönteni a kettő közt.

A Rineweld tulajának húgával felvettem a kapcsolatot, Chiddel terveznek almot. Elég leki ismeretesek, szimpatikusak.


Melyiket ajánljátok?


2012. okt. 16. 20:09
 1/6 Gurti ***** válasza:
100%
Small Swan! Én ismerem a tulajt, jó kutyái vannak és most is van még eladó kutyája, nagyon szépek! Én láttam őket még vagy 3 hete, nagyon édesek, jól szocializáltak és remek kiállítás kutyának ígérkeznek!!! Valamint az anyjuk is jók, jól néznek ki, nagyon okosak... Őt ajánlom, őt személyesen ismerem és jó tenyészet!!!
2012. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 16. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
a Small Swan ban most vannak kicsik asszem 2 még eladó én a Rineweldet nem ajánlom az a szuka szerintem nem szép és hatalmas...
2012. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Thx...
2012. okt. 16. 20:24
 5/6 Gurti ***** válasza:

Igen van most 2 még nekik én az elsőt ajánlom, az nagyon jó kinézetű és jó természete van. A másik kicsit visszahúzódóbb, jó de nem annyira mint a másik.

Írj ha eldöntötted hogy veszel, érdekel veszel-e és hogy milyet választottál :) a sheltie nagyon jó fajta jól fogsz járni vele !!

2012. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindkét kennel jó, akármelyiket választod, jól jársz. Én a kettő közül a Rineweldből vennék, én azt a típust preferálom.

Megkérdezhetem, hogy miért pont ebből a kettőből lehet választani? Hisz teljesen más típusúak a kutyáik.

2012. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!