Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hetente hányszor kell ápolni...

Hetente hányszor kell ápolni a szőrét? Mikor kell kozmetikáztatni vinni? Mikor kell megfürdetni? Milyen tápot ajánlotok? Hányszor vigyem sétálni?

Figyelt kérdés
[link] Ezt a kutyust néztem ki magamnak.. Válaszotokat elöre is köszönöm.. :) :D

2012. okt. 16. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Így ránézésre meg a leírás alapján szerintem elég, ha hetente egyszer alaposan megfésülöd. Kozmetikusra szerintem nincs szükség. Fürdetni nem szabad túl gyakran, általában félévente javasolt, vagy max. 3-4 havonta. Persze, ha nagyon koszos lesz, meg lehet fürdetni gyakrabban is, de lehetőleg csak vízzel. Sétáltatás attól függ, lesz-e kert. Ha lesz, akkor elég, ha naponta 3-5 alkalommal kiengeded a kertbe és naponta egyszer 1-1,5 órát sétáltatni. Ha lakásban lesz, akkor naponta 3-5 alkalommal kell sétáltatni meg naponta egyszer egy hosszabb sétára elvinni, ahol tanítgatod, játszol vele.
2012. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi hasznos volt a válaszod!! És lakásba lesz tartva. :) :D
2012. okt. 16. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Első megírta a lényeget, de azért nem állom meg, hogy ne mondjam: Gratulálok, hogy menhelyről veszel magadhoz kutyát!:)))
2012. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) :D
2012. okt. 17. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!