Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor szokik le erről? Pórázon...

Mikor szokik le erről? Pórázon nem mindig akar jönni 3 hónapos kutyus, van, hogy húzatja magát, ( popsi földre és makacsul nem jövök póz ) ha el van engedve akkor jön szépen

Figyelt kérdés
persze ha nem lát meg más embert mert akkor azt hiszi minden ember őérte él. Ugrálva nyalakodva örül mindenkinek.

2012. okt. 17. 00:00
 1/4 Yukióóóó ***** válasza:
vigyél mindig magaddal juti falatokat és azzal ösztönözd , hogy ez a séta pórázon nagyon jó dolog +dicsérd is meg ha szépen megy veled ! ne hagyd póráz nélkül menni amíg nem be hívható ne hogy ki vagy el szaladjon és nagy baj legyen belőle !!!
2012. okt. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


Sose felejts el, hogy kb egy 2 éves gyermek értelmi szintjén van a kutya! Irtó nagy türelem kell a sétához szoktatáshoz. Nekem is így volt a mudimmal, 10-20 métereket haladtunk naponta. De megérte! Kell egy pár hét, amíg megtanulja, hidd el. csak ne kényszerítsd semmire, keltsd fel az érdeklődését! Akár jutalomfalattal is.

Ha már majd jobban megy neki, taníthatod árokátugrásra, lépcsőjárásra, ilyenkor a legfogékonyabbak rá!


A enyémnek már nagyon megy, meredek lépcsőn is le/fel mer menni. De ő már 3 éves lesz.

2012. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
az enyém ma lett 3 hónapos ugyanazt csinálta amit a tiéd hát én nem szórakoztam jutifalatokkal megfogtam és elkezdtem húzni meguntam 5-6 szor megrántottam mostmár megáll annyit mondok gyere és jön:) tudják hogy miről van szó csak próbállják provokállni az embert:)meg ha megáll azt akarja h felvedd sokszor az enyém odafutott és leült elém. nemszabad felvenni mert ellustul láttam ilyen kutyát hát én nemszeretném hogy az enyém olyan legyen!:)
2012. okt. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :) ment a kezecske,ki fogom próbálni.
2012. okt. 19. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!