Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyire befolyáso...

Szerintetek mennyire befolyásolja az új állattartási törvény a kölyök kutyusok eladását?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem semennyire! Én még örülök is pl. annak, hogy már nem korlátozhatnak létszámot az Önkormányzatok :-)))

Aki normálisan tart és eddig is tartott kutyát Ők szerintem mind örülnek neki ...

2012. okt. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Amíg nem lépnek fel a tv szegők ellen, semennyire. Ugyanúgy tele van a net pl. kölyök kutyás hirdetésekkel, akik bőven 8 hétnél fiatalabbak és akár azonnal elvihetők :(
2012. okt. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így van előző!

Az álattartási törvény - mint minden más - betartását, betartatását ki a manó ellenőrzi?

Tegnap - szerencsétlenségemre - bekapcsoltam a TV-t és a retekklubbon éppen egy mátészalkai genetikai hulladék családtól mentettek kb. 40!!!!! kutyát.


Amig a törvény csak általánosságokat sorol, és a hivatalos szervek ugyanúgy tesznek rá, mint az érintettek igeni szükség van itt is gerilla szervezetekre!!!!!!!!!!!!

2012. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre semennyire, de idő kell ehhez is. Nem egy és nem két kutyát koboztunk/tak már el hirdetés alapján. Pl expresszen is volt egy házilag vágott fülű, törött lábú (nem kezelték), de tenyészkannak ajánlott staff. A hirdetés eljutott a Sereghez, el is vitték a pacáktól.


Szóval egyszerre minden gondot nem lehet megoldani. Viszont amiről nem szólnak a hírek: naponta több 10 ellenőrzés megy magáházaknál is, lakossági bejelentés alapján. Tehát bátran mondom: valami elindult és jó úton halad.

2012. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben bízom:)
2012. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt az említett staff:

[link]

2012. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!