Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes kutyára, melyik bolhaír...

Vemhes kutyára, melyik bolhaírtót válasszam?

Figyelt kérdés
Igazán egyiket sem javasolják a használati utasításokon.De ha muszáj akkor mivel lehet?Bármilyen ötletnek örülnék.Sosem volt bolhás,erre pont most szedett össze valahonnan.Gondolom a sűrűbb állatorvosi látogatásokon.
2012. okt. 17. 08:51
 1/6 Bozsikrisz ***** válasza:
Állatorvostól kérj tanácsot ebben.
2012. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az orvos ajánlott egy módszert,de az nem jött be.Biztos volt már valaki hasonló helyzetben.Mielőtt fedeztettük,kb másfél-2 hónapja kapott spot-on cseppet,de annak láthatóan elmúlt a hatása.Most meg nem merek újat rakni rá,pedig van is itthon,mert nem tudom befolyásolja-e a kicsik fejlődését.Egyszer volt egy szukám,aki mikor vemhesült,elfelejtettem levenni róla a kiltixet,akkor nem volt gond vele.
2012. okt. 17. 09:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a Neostomosan-os fürdetés, és a fekhelye, környezete befújása ezzel a lötyivel megoldja a dolgot, és az ugye külsőleg használatos.

Megismétled 1 hét múlva, akkor biztos elmúlik neki.

2012. okt. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 l.vizbe tegyél 1 kanál almaecetet, és spricceld át vele a bolhák utálják a szagát, és kimennek belőle, csak akkor a környezetet minedképp bolhátlanitsd. A bolha nem a kutyában szaporodik, oda csak táplálkozni jár.
2012. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam 2 éve volt alom,és akkor a doki azt mondta,hogy fél idő után lehet cseppezni! ezek szerint hülyeséget mondott? Ő rakta rá a cseppett,uh.gozás után!
2012. okt. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem egy pályakezdő dokim van,gondolom nincs tapasztalata,és jobb félni mint megijedni elven van.Ő azt javasolta,hogy próbáljam bolhafésűvel kiszedegetni,a helyét meg egyéb szerekkel kezelni.Végül is nem rossz megoldás,csak marha gyorsak a bolhák,és volt amelyik rajtam kötött ki.Meg valami biztos módszer kellene,mert ellés után a kicsiket meg aztán pláne nem lehet semmivel.Annál csúnyább látvány nincs mikor egy újszülöttbe bolha van.Az anyában sincs sok,egyenlőre,pár perces keresés után találok egyet egyet,de mint tudjuk,ahol egy van,ott hamar jön a többi is.
2012. okt. 17. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!