Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi üthetett a kutyámba?

Mi üthetett a kutyámba?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 6 éves kutyám, már 4 éve panelban lakik. Sokat van mozgatva, foglalkozva vele, nagyon jólnevelt,okos kutya,mindig szótfogad. A lakásban nem csinál semmi rosszat, nem ugat és hangoskodik.

Néha ki szoktuk rakni rövidebb időre az erkélyre(van pokróca, nincs hideg se még),pl amíg takarítunk, hogy ne legyen útba,és mi se zargassuk őt addig.

Tegnap,ahogy kiengedtük,teljesen bepörgött. Elkezdett nekiugrálni az üvegnek, lihegett mint a fene és idegeskedett,kaparta ezerrel az ajtót. Le lett szidva,de nem használt. Letudtuk azzal, hogy fél dörrenésektől,és a felettünk lévő erkélyen a szél néha becsapta a szunyoghálót.

Ma már nem fúj a szél,nincs semmi zaj,se semmi. Kiengedtem kiváncsiságból,ugyan úgy viselkedett, mint tegnap, azzal a különbséggel, hogy most nyitva hagytam az ajtót. Kb 5 perc után már nem akart ezerrel a helyére rohanni,de tiszta ideg volt, lihegett, és úgy remegett,mint akit ráznak.

Nem értem mi üthetett bele, sose csinált azelőtt ilyet. Biztos vagyok benne, hogy van valami oka,de nem tudok rájönni,mi lehet?


2012. okt. 17. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
hányadikon laktok?
2012. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
9
2012. okt. 17. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megijedt valamitől. Próbáld meg újra megszerettetni vele az erkélyt, társíts hozzá kellemes élményeket pl. menj ki vele te is, simogasd egy kicsit, adj neki jutalomfalatot. A lényeg, hogy próbálj meg nyugodt maradni, akkor ő is az lesz, ha tényleg fél, ne erőltesd, hanem szépen lassan szoktasd vissza.
2012. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!