Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáma...

Hogyan szoktassam le a kutyámat arról, hogy mindenkinek hagyja, hogy megsimogassa? FONTOS!

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 18:34
 1/9 Jázi&Csenge ***** válasza:

Neked nem kéne hagynod, hogy mindenki megsimogassa:) Mert a kutya akkor gondolom egy barátságos lény, aki még a betöőt is pofánnyalná, és élvezi, ha kényeztetik, ezért gondolom nem lenne egyszerű leszoktatni arról, hogy mindenkinek hagyja a simogatást. Különben is, hogy szoktatnád le? Betanítanád neki, hogy harapja le az őt simogató ember kisujját? Mond meg annak, ai meg akarja simogatni,hogy bár lehet élvezi a kutya dolgot, és első látásra úgy tűnik, nem bántana senkit, de lehet kijön a sodrából és megkap valakit, és ez a te hibád lenne, meg ilyesmiket mondhatsz:)

12/L

De miért olyan fontos ez a dolog?

2012. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért mert mindenki megsimogatja aki elmegy a ház előtt( és sajnos előttünk van a buszmegálló) és félek,hogy egyszer valakinek megtetszik és elviszi. Rettegek tőle. De nem mondhatom meg minden egyes embernek,hogy ne simogassa mivel nem vagyok itthon minden nap. Ezért kéne a kutyát leszoktatni róla... De hogyan? :S
2012. okt. 17. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hátrazárod, hogy ne tudjon az utcafrontra menni, vagy megcsinálod a kerítést, hogy ne lehessen benyúlni rajta. Mindkét dolog egyszerűbb, mint amit te szeretnél.
2012. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tegyél ki egy jó nagy táblát, hogy vigyázz a kutya harap!!!
2012. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jázi&Csenge ***** válasza:
ja értem. Hát, leszoktatni nem nagyon tudod, de az utolsók jókat írtak. Akkár többet is bevethetsz az ötleteik közül:)
2012. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen ,de a kerítésünk nagyon kicsi... és nem tudom sehova zárni mert az udvar az nagyon nagy és drága lenne egy kerítés
2012. okt. 17. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor zárd napközben a házba.
2012. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oda sajnos a szüleim nem engedik be! :S ..bonyolult :S
2012. okt. 18. 18:11
 9/9 anonim ***** válasza:

írjátok ki táblára, hogy "kérem ne simogassák a kutyát."

ha ez nem válik be írd azt ki, hogy kérem, ne simogassák a kutyát, mert gyógyíthatatlan fertőző végbélgyulladása van, amit emberek is elkaphatnak" és utána zárójelben írd ki, hogy semmilyen felelősséget nem vállalsz azért, hogyha valaki elkapja ezt a nyavaját...

Én kiírtam ezt, és láss csodát, kb felére csökkent a simogatók száma, és, voltam olyan "rendes" hogy egyik ismerősömet megkértem, hogy reggel álljon be a buszmegállóba az emberek közé, és tartson beszámolót arról, hogy hogy lehetek ilyen felelőtlen, mert hogy így nem lehetne kutyát tartani, meg minek a tábla, ő csak azt hitte viccelek, erre fel, meg elkapta ezt a kórt, és a rendőrség sem foglalkozik a dologgal, mert ki van írva a figyelmeztetés...XD(persze, ez az ismerős eléggé bevállalós)

hát, mondanom sem kell, utána már nem nagyon simogatták, ha meg jött egy új ember, aki nem hitte el, hogy igaz a tábla akkor a régiek figyelmeztették, hogy óvatosan...XD

meg persze, kaptam sokszor a fejmosást, de lecartam...

a lényeg, hogy békénhagyják a kutyámat... meg én húztam egy ilyen nagyon sűrű hálós kerítést is védvonalnak, hogy ne tudjanak benyúlni.... nálunk bevált.

2013. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!