Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utálják ennyien az...

Miért utálják ennyien az agarakat?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem az agarat, mert nagyon szépek és elegánsak meg minden, de több ismerősöm utálja őket - személyes és facebook ismerősöm egyaránt -, ennek mi az oka?

2012. okt. 17. 19:40
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Több helyen is lerondázták őket, ti agárutálók ne írjatok, mert megsértődök.
2012. okt. 17. 19:41
 2/24 anonim ***** válasza:
Én nem utálom őket, de anyukám nem kedveli őket és ő azt szokta felhozni, hogy olyanok, mintha éheztetve lennének, olyan az alkatuk. A másik, ami sok embernek nem tetszik, hogy egy agár soha nem lesz 100%-ig behívható mert ha meglát egy nyulat vagy egy macskát, rögtön eldurran az agya és megy vadászni. Ez mondjuk nekem se jön be, mert ez ma, a XXI. században életveszélyes.
2012. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Megértettem. Köszi!
2012. okt. 17. 19:55
 4/24 anonim ***** válasza:

Hát bocsi, de nekem sem tetszenek az agarak. Szerintem nagyon rondák, d ez szubjektív kinek mi a szép, igaz?:)

Szóval bocsi de ez van:) Nem utálom őket, de ha fizetnének sem kéne.....

2012. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Nekem úgy tetszenek, ha más tartja őket :D Elegánsak, főleg a nagyobb testűeket szeretem nézni, látványosak az biztos!

Nekem a természetük nem jön be, szeretem az együttműködni akaró kutyákat, akiket bármire meg lehet tanítani, bármikor-bárhol el lehet engedni pórázról, stb.

2012. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Értem már, az számomra sértő, ha lerondázzák az agarakat.
2012. okt. 17. 20:22
 7/24 anonim ***** válasza:
29%
Na egy szó mint száz: K*va rondák, de ha neked tetszik, akkor ne foglalkozz másokkal. Akik azt mondják, hogy szépek, azok úgy értik, hogy: "Annyira rondák, hogy már szépek" Bocsi :D
2012. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem kell több válasz, amúgy köszönöm szépen mindegyiket, hogy ezt megtudtam végre!
2012. okt. 17. 20:30
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért nem szeretik egy csomóan a spenótot, vagy a májat, vagy a répát a levesben? Ez ugyanilyen dolog, ne idegeld magad rajta, nem szerethet mindenki mindent, az egy másik mese.
2012. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg nagyon szépek,nekem például a Perzsa agár a kedvencem,ha nem lennének macskáim biztosan vennék egyet,de nem tudok lemondani a cicáimról.
2012. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!