Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudok virtuális törzsköny...

Hogy tudok virtuális törzskönyvet késziteni?

Figyelt kérdés
sajnos a neten nem találok ehhez segitséget, vagy rossz helyen keresem:)

2012. okt. 17. 20:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a virtuális törzskönyv? Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de erről még tényleg nem hallottam.
2012. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Virtuális kutyához kellene?
2012. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
nem, csak nem tudok táblázatot csinálni, és valahol van erre egy sablon, ahova beirom a szülőket, nagyszülőket stb.:) na szóval a születendő kiskutyák törzskönyve.
2012. okt. 17. 20:42
 4/23 anonim ***** válasza:
29%

Nem hiszem, hogy netről letöltött táblázattal lehet törzskönyvezni kiskutyákat.


Ennyi erővel írd fel egy papírra, hogy "Anya: Lonci, Apa: Tréfás, kiskutya neve: Zsömle". Pont annyit ér.

2012. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező ki kell, hogy ábrándítsalak mert ez nem így működik....
2012. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
jó akkor elmondom világosan. jövő héten fogok fedeztetni, és a prezentációhoz fel szeretném tenni a születendő kiskutyák törzskönyvét. De mivel annyira nem értek a géphez, igy nem tudom megszerkeszteni. és nem bodri, meg zsömi.
2012. okt. 17. 20:57
 7/23 anonim ***** válasza:
30%

Kösz a lepontozást.


Akkor kérlek, itt olvass utána, hogyan lehet törzskönyvet készíteni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3523548-hogya..

2012. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
De szerintem inkább ne fedeztess, mert ha valóban felkészült lennél egy törzskönyves alomra, akkor egy héttel korábban nem itt kérdezősködnél...
2012. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
jó, akkor elmondom mégegyszer és utoljára: Tudom, hogy mi a törzskönyvezés, de elég ritkán szokták kiállitani a kiskutyák megszületése előtt. Igy az alom prezentációjához a szülők képe alá, fel szokták tenni a kiskutyák virtuális törzskönyvét. És ezt nem tudom én megcsinálni.
2012. okt. 17. 21:05
 10/23 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de azt, hogy fedeztetek-e vagy sem nem itt szeretném megvitatni. kérdeztem valamit, ha valaki tud rá válaszolni, akkor megköszönöm, ha nem akkor kérlek benneteket, hogy ne kommenteljetek.
2012. okt. 17. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!