Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja a kutyámnak, ha...

Lehet baja a kutyámnak, ha megevett 1-2 szem patkánymérget?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 17:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
hogyne lehetne baja:O Miért itt ülsz,miért nem az ügyeleten vagytok??
2012. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Azonnal mennyetek/ hívjatok állatorvos!!!! ez nem játék.. sajnos tapasztalat :(
2012. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehet!!! ha tudod is,hogy megette,akkor ne tétlenkedj! van egy pont,amin túl már nem lehet segíteni,mert annyira felszívódott
2012. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

még akkor is lehet, ha a mérgezett egeret ette meg!

állatorvoshoz kéne menni minél előbb!

2012. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Egyedül vagyok itthon, állatorvos nincs a környéken. :( Vagyis 1 van, de az decemberben kinyírta a kutyám. :(

Amúgy a kutyuson nem látszik semmi, élénk, mint mindig.

2012. okt. 18. 18:34
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan el sem hiszem...vagy idegesítesz itt mindenkit, vagy tényleg ennyire hülye és szívtelen vagy, hogy ölbetett kézzel végignézed a saját kutyád halálát. más lehetőség nincs. nekem ne dumálj hogy sehol sincs állatorvos. ha már van net, akkor azon kereshetnél, aki házhoz jön legalább vmelyik szomszéd faluból vagy mit tudom én. honnan szerezte a mérget????????????????
2012. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Jó, azonnal árulni kezdem a testem a sarkon, hogy kifizessem a dokinak azt, hogy ránéz a kutyára... A lépcsőházban patkányirtás van, és tettek ki mérget.
2012. okt. 18. 18:52
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Ne, nehogy menj dokihoz! Várd meg míg a kutyádnak habzik a szája, ömlik belőle a vér és megdöglik a szemed láttára....
2012. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Persze, intézd el ezzel. ha ilyen vészhelyzetekre nincs pénzed, akkor hogyan eteted, tartod?? számolnod kellett váratlan kiadásokkal, mint pl ez. és ha te beteg leszel, és gyógyszer kell, nme veszed meg, mert nincs pénzed? Hát tudod ilyen emberekkel csinálnám ugyanazt, mint az ilyenek az állatokkal. na mindegy, amúgy nem csak ránéz hanem ellenanyagot ad be te hülye barom.
2012. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
12%
Mindenesetre itass vele tejet, és lássa orvos!!! Vagy ezt a kutyát is el akarod temetni?
2012. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!