Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg kötelező januártól a...

Tényleg kötelező januártól a kutya chip?

Figyelt kérdés
Van egy 12 éves kutyám. Minek chipeztessem be?? Soha sem volt szökős, de tényleg kötelező, és ha nem chipeztetem be, akkor nem is oltják be?? Én úgy nem szeretem az ilyen idegen anyagokat a testben...nem lesz tőle baja?

2012. okt. 18. 18:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
5%
Utolsó! Te mit kötözködsz? Olvasd már el a kérdező hozzászólásait, amit a te első szösszeneted előtt írt! Felfogta, beleteteti a chipet a kutyájába. Mit akarsz még?
2012. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
Épp ma tetettem be a 10 éves kutyámba, és a szüleim 14 éves félig vak, félig süket kutyájába. Ha kötelező, akkor kötelező, nincs mese. Sokan ki fogják dobni miatta a kutyájukat, de idővel bevett szokás lesz nálunk is, mint a veszettség elleni oltás. És úgy látom egyre jobban terjed az ivartalanítás is, szerencsére. Majd csak alakulunk, csak a kezdet lesz nagyon nehéz.
2012. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok a sok idős nénike kertvégébe kötött kutyája be lesz-e chipelve (meg oltva)
2012. okt. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11:13-as! Hiszed vagy sem, pont nem az idős nénikék kertvégébe kötött kutyája nincs oltva.
2012. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Na mindegy. A lényeg, hogy bele kell tetetni, ennyi... Úgyhogy következő fizetésnél meg is teszem :)

Köszi a válaszokat!

2012. okt. 19. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!