Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem kellenek ezek a...

Miért nem kellenek ezek a szép és aranyos kutyák senkinek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2009. aug. 7. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 3 sajnos több kutyust nem tudunk tartani.:(Pedig nagyon szeretnék örökbe fogadni egyet.De ami késik nem múlik!El jön annak is az ideje!
2009. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ezek tényleg nagyon édesek.Én szívesen elhoznám mind 2 őt,sőt az összes menhelyi kutyust,de panelba lakok és egynél többet itt nem akarok tartani.
2009. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
már ne is haragudj, de a másodikhoz ki van írva, hogy örökbefogadva
2009. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Befogva = Abban a kerületben fogták be az utcáról / már ne is haragudj, de olvasd el :) /
2009. aug. 7. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
áhh, tényleg, bocsánat, félreolvastam :S
2009. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
az én véleményem az ha azért,mert sokan nem akarnak keverék kutyát,van saját elképzelésük,hogy milyen kutyát akarnak! Tudják h melyik a kedvenc fajtájuk,azokról tájékozódnak,és kölyökként hozzák el,nem pedig úgy h nem tudja milyen multja van a kutyának stb... és sok embernek nem tetszenek a keverék kutyák,ezért lehet kövezni de nekem sem tetszenek,aranyosak,kedvesek meg minden de nekem is 2 igazi favoritom van (AmStaff,pitbull) a kutyám is ilyen fajta és más fajta kutyát nem is szeretnék tartani,mert ez a 2 fajta az ami igazán hozzám illő!!! Persze lehet azt mondani,h menhelyen is vannak fajtatiszta kutyusok,én nagyon nagyon ritkán talán egyszer láttam eddig menhelyen IGAZI AmStaffot mondjuk!!!Jah és attól h nem tartanék és nem tetszenek a keverékek attól járok menhelyekre,önkéntes munkára és tápot és játékokat is adományoztam már a kutyusoknak,mert szeretem őket,de ettől nem tartanék keveréket!!!
2009. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
jah megint én az előző!!! Kérdező ha ennyire aggaszt h nincs gazdájuk te mért nem viszed haza őket???hm???
2009. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a félreolvasó vagyok, köszönöm a lepontozást =), ismét nem csalódtam ebben a remek oldalban... =)
2009. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
9:05 én is szépen levok pontozva,pedig tényeket közöltem,csak itt a csírák válaszadás helyett ennyit tudnak,így próbálnak elégtételt venni azon aki helyes,hasznos választ ad,nem tellik töbre tőle mert ennyire kisstílű zseniál primitív ember!!! na hát ennyi a pontozásról...
2009. aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
megint én TÖBBRE kimaradt egy "b" betű
2009. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!