Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Soft-Mix tárpól mi a vélemén...

A Soft-Mix tárpól mi a véleményetek? Eddig Dog-chow-t adtam neki boxer kutyáról van szó

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz tápot váltani? A Dog Chow nem rossz táp. Maradj sztem a Dog Chow-nál ez a Soft- Mix nem néz ki túl jól, és h a Tescoban lehet kapni csak ront a helyzetén! Összetevőiben sztem messze van az eddigi tápotoktól.
2012. okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is Dog-chow-t meg OK dogot adtam eddig, már nem nagyon ette, legutóbb vettünk Brit Care tápot, imádja azóta is, próbáld ki, nagyon jó fajta. A kérdezett tápot nem ismerem.
2012. okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért akarok váltani mert most simán csak dog-chowal nem tudom etetni sajna nem engedhetem meg magamnak jelenlegi anyagi helyzetem miatt ezért keverni akarom a két tápot és gondoltam ez nem lehet olyan rossz
2012. okt. 20. 09:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha olcsóbbra szeretnél váltani, akkor én a boscht javasolnám a zoofast.hu-ról, minősége is jobb, mint a DC-nak, az ára is kedvezőbb és kevesebbet is kell belőle adni, triplán jól jársz. Ezt a softmix-et meg felejtsd el, tescoban, és a hiperekben az egyetlen értelmesebb táp, a butchers, de az ára annak is húzós, főleg a minőségét tekintve. Ha hirtelen kell valami amit csak lekapsz a polcról akkor ilyen esetekre az aldiban kapható Romeot javasolnám (3kg 8-900Ft, nem a nagy zsákos, sz szintén nem jó semmire), vagy ha van decathlon a közeletekben akkor ott az outdog 100-at (minőségben mind a kettő közel van a DC-hoz, csak árban a töredéke)
2012. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vettem ilyen soft mix tábot rókáznak tőlle a kutyáim... szétvágta a kutyák gyomrát a 4ből 3 tápot eszik egy meg konzervet és csak a 3 tápos kutyusom van szarul
2013. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz.
2014. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!