Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek akkor, ha a szárazt...

Mit tegyek akkor, ha a száraztáptól mindig hígabb a széklet a kelleténél?

Figyelt kérdés

Már a második száraztápot próbáljuk. Az első nevére nem emlékszem. Azt két hónapig kapta. Arra gondoltam, hogy érzékeny, vagy allergiás az egyik összetevőjére.

Most Bosch Lamb&rice-t kap már másfél hónapja. De a végeredmény az még mindig olyan krumplipüré állagú.

A konzervtől (GranCarno) remek volt a széklete, amikor azt adtam neki.

Keverjek a száraztáphoz vmit? Rizst vagy mit?


Amúgy remek egészségnek örvend, de ha éppen a sétálóutcában kakál, akkor nem tudom felszedni ahogy kéne.


2012. okt. 19. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Váltsatok megint tápot, mi 7! tápot próbáltunk, mire megtaláltuk a megfelelőt.

Ajánlom a Brit Care tápját, hipoallergén és eddig nem hallottam kutyáról, akinek ne hozta volna rendbe a kakit stb :)

2012. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az acanatól volt híg. Akkor rizst kevertem hozzá az segített. Nem túl sokat 1-2 púpos evőkanálnyit. Mondjuk az enyém nagytestű úgy számold :)
2012. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg válts megint és próbálkozz egy új táppal vagy azt tudom mondani amit ismerőseim csinálnak: az egyik főtt rizst ad a táp mellé, a másik meg csontos szárnyas darabokat forrázva (nem főzve, mert úgy megkeményedik és másképp törik a csont) csirkenyak, bőr nélküli farhát, láb...
2012. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!