Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajánlanátok?

Milyen fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 2 pulink.

Róluk apukám gondoskodik én játszani szoktam velük,jövőre ha minden igaz kapok egy nagy kutyát amit én fogok gondozni,sétáltatni is..

Olyat szeretnénk amit összelehet barátkoztatni a pulikkal,jó házörző,suliba szeretném vinni (örző-védő és engedelmességi)szeretnék vele sokat játszani

hétköznap olyan 1,5-2 órám lenne rá,hétvégén 3 óra is... ilyenkor pénteken is..

következetesen,határozottan tanítanám... 16 éves fiú vagyok

Én orosz fekete terrier,óriás schnauzerre és német juhászra gondoltam,mi a véleményetek?

esetleg még briard tetszik..

vagy mondhattok még fajtákat...

ilyen 35-60 kg közöttire gondoltam.....


2012. okt. 19. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A 2 puli hogy áll a tanítással? Mert 3 kutya már komplett falka, oda nem elég egy jólnevelt kutya.
2012. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2 puli

nagyon jól mennek pórázon

ül,fekszik, parancsokat tudják ha hívom őket akkor is odajönnek hozzám,ő nekik csak allapparancsokat tanítottuk...

2012. okt. 19. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló célokra én mostanában tervezek Cane Corso vásárlást, bár azt nem ajánlom, én is csak 4. kutyaként vállalom be. Schnauzer szerintem jó lehet, német juhász is, csak nem a legdominánsabb kiskutyát kell a kennelből kiválasztani. Nj-ből munkavonalasak között keresgélj, ők még kinéznek valahogy. Azért gondolj arra is, hogy mi lesz, ha egyetemre mész más városba vagy ilyesmi.
2012. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jófajta német juhászkutya megfelelő lenne neked. Nagyon sok jó dologra be lehet őket tanítani, kitűnő társak, és sportosak is. A következetesség nagyon fontos, plusz a szocializáció. A két puli vajon hogy fogadná a kölyköt?
2012. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen,jól szocializált kutyák,sokat járunk velük kiállításokra is,tehát már találkoztak sok kutyával megszagolták őket és ennyi,nem egy harcias,domináns kutyák.. :)
2012. okt. 19. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!