Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám epilepsziás lett 3...

Kutyám epilepsziás lett 3 évesen. Nem akarom élete végéig nyugtatókon éljen. Van valakinek tapasztalata, hogy az epilepszia homeopátiával való kezelése mennyire jó?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Merre laksz?

Székesfehérváron van egy nagyon jó homeopátiás doki!

Ha gondolod, megadom a telefonszámát és beszélj vele!

2012. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes vagy, köszönöm szépen! Budapesti vagyok, és én is ismerek itt egy jó homeopátiás orvost - patadokit.

Csak utána szeretnék érdeklődni, hogy van-e valakinek tapasztalata, hogy ezt a betegséget homeopátiával hogy lehet kezelni.

2012. okt. 19. 21:18
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Van egy remek dokid, akkor miért nem őt kérdezed?
2012. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A fehérvári dokinak ez a honlapja és itt is említik, mi jártunk már nála, én elégedett vagyok vele, szóval én mindenképp megpróbálnám a helyedben, de több dokival is beszélnék.

[link]

2012. okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves 3-mas! Azért nem tőle kérdezem, mert bármennyire is rendes egy ember/orvos, azért mégis csak maga felé hajlik a keze.

Tapasztalatokat szerettem volna hallgatni, hogy kinek volt sikeres, vagy sem ez a kezelés.

2012. okt. 19. 23:07
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Epilepsziát nem lehet csak és kizárólag homeopátiával kezelni. Jó, valamennyit használ (nem kell annyi gyógyszert szednie az állatnak), de aki azt mondja, hogy teljesen meggyógyulhat tőle, az hazudik.


Epilepsziára egyébként nem nyugtatót adnak, az csak "átmeneti" kezelésként jöhet szóba. Humán gyógyszereket szoktak használni rá... (Tegretol, Convulex stb)

2012. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző kutyánk 11 évesen lett epilepsziás, nemcsak nyugtatót kellett szednie. Sajnos a kezelés ellenére meghalt a nyáron.
2012. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Időpont 10-19 23:07

Ugyan miben nyilvánulna meg az a "maga felé hajlik a keze"?

Talán a drágább szert adná? Vagy többet kezelné, mint szükséges?

Ha valakinek netán volt is ilyesmivel tapasztalata, messze nem biztos, hogy a te kutyádnak is pont olyan szerre van szüksége. Az epilepsziának is vannak fokozatai.

Sajnos, gyógyszerre is szüksége lesz a kutyádnak, ha már olyan stádiumban van.

2012. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az epilepsziának nem "fokozatai" hanem fajtái vannak, de mindegy. "Fokozata" akkor lehetséges, ha valamilyen szervi elváltozás tünete az epilepszia, és az elváltozás súlyosbodik.
2012. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy legelőször az okát kéne megtudni, mivel környezeti tényező, és betegségek /máj, vese hasnyálmirigy stb./ is okozhatják a rohamot. Egy EEG, és egy teljes körű kivizsgálással, közelebb jutnál a betegség eredetéhez.


Sajnálom szegényt, veled érzek, mivel az én kutyusom is epis....:(

2012. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!